CREATIVE TACTIC 3D FURY SŁUCHAWKI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

Poznaj doskonala jakosc dzwieku Sound Blaster Tactic3D Fury – wysokiej jakosci zestawu sluchawkowego dla graczy z zaawansowana technologia SBX Pro Studio, która pozwala cieszyc sie kinowa jakoscia dzwieku. Adapter USB Dual Mode™ i dedykowane oprogramowanie gwarantuja doskonale odwzorowany, przestrzenny dzwiek, a dzieki 40 mm przetwornikom oraz trybowi Scout Mode* uslyszysz przeciwników z wiekszej odległosci, co zapewni Ci ogromna przewage taktyczna. Oprogramowanie pozwala równiez na okreslanie pelnych, spersonalizowanych ustawien dzwieku oraz tworzenie profilów ustawien. Zlacze 3,5 mm typu jack i odlaczany mikrofon z technologia redukcji szumów sprawiaja, ze zestaw sluchawkowy Dual Mode jest idealny równiez do komunikacji mobilnej!
Wydajne 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum
Przestrzenny dzwiek o wysokiej jakosci bez zadnych ograniczen dzieki silnym basom i efektownym wysokim tonom – doswiadcz najwyzszej jakosci oferowanej przez twórców gier.

Muszle z oddychajacej pianki
Jak poduszeczki dla Twoich uszu. Niezwykle wygodna pianka sluchawek jest pokryta oddychajaca tkanina, która zapewnia wygode uzytkowania i nie nagrzewa sie.

SBX Pro Studio
Pozbadz sie ograniczen technologii dzwieku 7.1. Technologia SBX Surround pozwala uslyszec realistyczne dzwieki dobiegajace z wszystkich stron.

Zestaw sluchawkowy dla graczy Dual Mode
Uzyj adaptera USB Dual Mode™ oraz programu Panel sterowania Sound Blaster Tactic3D , aby okreslic ustawienia technologii SBX Pro Studio, i ciesz sie niezwyklym cyfrowym dzwiekiem przestrzennym. Mozesz tez posluzyc sie dolaczonym kablem, aby uzywac zestawu ze swoimi urzadzeniami mobilnymi.

Wbudowany w kablu regulator glosnosci i wlacznik mikrofonu
Sound Blaster Tactic 3D Fury posiada wbudowany regulator glosnosci, dzieki czemu mozna ustawic preferowany poziom glosnosci, z latwoscia. Nie chcesz skorzystac z mikrofonu? Mozesz wylaczyc go za pomoca przycisku.

Dziala z twoimi urzadzeniami rozrywkowymi
Sound Blaster Tactic 3D Fury jest wyposazony w 3,5 mm 4-pinowe zlacze sa zgodne z wszystkimi urzadzeniami rozrywkowymi z wtyczka 3,5 mm. 4-pinowe zlacze umozliwia dostarczanie dzwieku stereo oraz wejscia mikrofonowego za posrednictwem pojedynczego kabla.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 1x USB + Jack 3.5mm |
| Wielkość przetwornika | 40mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz – 20 kHz |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilne z PlayStation® 4, (3.5mm Analog Connectivity) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17