CYBERPOWER CP900EPFCLCD 540W ZASILACZ UPS
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wbudowany AVR (Automatyczna Regulacja Napięcia) oraz generacja czystej fali sinusoidalnej, to funkcje zapewniające, że sygnał AC na wyjściu jest bez zakłóceń i będzie kompatybilny z każdym typem obciążenia.
Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD pozwala na odczyt stanu baterii, zasilania, oraz dostarcza informacji takich jak: czas działania, obciążenie i wiele innych.
Standardowe oprogramowanie PowerPanel Personal Edition monitoruje stan UPSa, opatentowana technologia GreenPower redukuje zapotrzebowanie zużycia energii do 75% w stosunku do modeli konkurencyjnych ponadto technologia Adaptive Sinewave ™ - zapewnia pełną sinusoidę, zgodną z wymaganiami zasilaczy z układem Active PFC (aktywna poprawa współczynnika mocy).
Seria Adaptive Sinewave™ oferuje niezmiennie czystą falę sinusoidalną przy pełnym zakresie mocy, podczas gdy rozwiązania innych producentów utrzymują czystą falę sinusoidalną tylko do 20~30% obciążenia, powyżej tych wartości UPS generuje sinusoidę schodkową (simulated).
Przeznaczenie:
- Użytkownicy zasilaczy z Aktywnym PFC lub urządzeń wymagających pełnej sinusoidy
- Średnie przedsiębiorstwo SMB (serwery, stacje robocze)
- Użytkownicy domowi (gracze, piece, pompy do kominków, etc.)
Cechy produktu:
- Czysta fala sinusoidalna na wyjściu,
- Technologia GreenPower UPS,
- Automatyczny regulator napięcia AVR,
- Ochrona przed przepięciowym impulsem elektrycznym, EMI, RFI,
- Ochrona telefonu/sieci/faksu/DSL,
- Automatyczny restart i ładowanie,
- Interfejs USB,
- Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD
- Dołączone oprogramowanie PowerPanel® Personal Edition software,
- Polisa ochrony sprzętu podłączonego pod UPS 50.000 Euro
Koncentracja na funkcjach
Czyste sinusoidalne napięcie wyjściowe
Aby urządzenia elektroniczne czułe na zmiany zasilania działały dłużej, bardziej efektywnie i bez nadmiernego nagrzewania, konieczne jest źródło zasilania z czystym napięciem sinusoidalnym. Zasilacz UPS z serii PFC Sinewave dostarcza przyjaznego środowisku i niezakłóconego wyjściowego czystego napięcia sinusoidalnego, które gwarantuje ochronę urządzeń przed niespodziewanym zamknięciem systemu lub uszkodzeniami w wyniku przełączania z AC na zasilanie baterią UPS.
Interfejs przyjazny użytkownikowi
Intuicyjny interfejs umożliwia łatwe wprowadzanie zaawansowanych ustawień UPS poprzez inteligenty panel sterowania LCD. Zaawansowane ustawienia obejmują: ocenę stanu zasilania/baterii, włączanie i wyłączanie wyświetlacza LCD podczas użytkowania, wyciszanie dźwięku alarmu w trybie pracy baterii i samotestowanie.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Model | CP900EPFCLCD |
| Moc | 540 W / 900 VA |
| Średni czas podtrzymania | 2 - 9 min. |
| Zakres napięcia wejściowego | 165 - 265 V |
| Czas przełączania | 4 ms |
| Typ akumulatora | 12V / 9.5Ah |
| Sygnalizacja pracy | Wyświetlacz LCD;Diody LED;Dźwiękowa |
| Złącza | 6x Schuko;1x USB;1x RJ-45;1x RJ-11 |
| Wymiary | 275x100x230 mm |
| Waga | 6.6 kg |
| Inne atrybuty | Automatyczna regulacja napięcia (AVR);Zimny start; |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17