CYBERPOWER DX850E-FR UPS
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
CYBERPOWER DX850E-FR
UPS serii DX przeznaczony dla osób ceniących uniwersalność, łatwość zarządzania oraz wysoką wydajność skupioną w niezwykle małym i lekkim urządzeniu.
Energooszczędna konstrukcja spełnia niemal wszystkie potrzeby segmentu SOHO/SMB.
Wyposażona w trzy filtrowane i podtrzymywane bateryjne gniazda „z bolcem” oraz udoskonalone funkcje bezpieczeństwa pozwala użytkownikowi na ochronę najważniejszych urządzeń elektrycznych w wypadku utraty zasilania.
Unikalne funkcje tych modeli czynią je łatwymi w użyciu i zarządzaniu, chroniąc Twoją inwestycję przez wiele lat. Od funkcjonalności aż do estetycznych szczegółów.
Dołączone oprogramowanie PowerPanel ® Personal Edition umożliwia zarządzanie/monitorowanie jednostką UPS poprzez port USB (napięcie zasilania, zaplanowano wyłączenie, pozostały czas pracy na baterii, stan baterii itp.).
Oprogramowanie kompatybilne z wieloma systemami operacyjnymi takimi jak: Windows Vista 32/64 bit, Windows Server 2003 32/64 bit, Windows XP 32/64 bit, Windows 7, Windows Server 2008 32/64 bit, Windows Small Business Server 2011 oraz Linux.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Model | DX850E-FR |
| Moc | 850VA / 490W |
| Średni czas podtrzymania | od 7 - do 2 min |
| Zakres napięcia wejściowego | 192 - 263 |
| Napięcie wyjście | 230V |
| Czas przełączania | 4 ms |
| Typ akumulatora | 12V / 7AH |
| Sygnalizacja pracy | diody LED |
| Złącza | 3 gniazda FR;1xUSB |
| Wymiary | 235 x 90 x 190 mm |
| Waga | 2,9 kg |
| Inne atrybuty | Zimny start; |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17