DEFENDER REBORN GK-165DL MECHANIC KLAWIATURA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Klawiatura DEFENDER REBORN GK-165DL mechaniczna LED RAINBOW
- Tęczowe podświetlenie
- Podświetlane przyciski i symbole
- Technologia Double Injection - symbole wycięte w klawiszach
- Gorące przyciski szybkiego dostępu do aplikacji biurowych, multimedialnych i internetowych
- Blokowanie klawisza WIN podczas gry
- 3-poziomowo regulowana jasność podświetlenia
- Funkcja Anti-ghost
- Regulacja podświetlenia FN+ strzałki prawo/lewo
- 9 trybów dynamicznego podświetlenia
- Kombinacje klawiszy "Fn+Ins".
- Podpórka pod nadgarstek mocowana na magnesach
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie klawiszy | Tak |
| Klawisze do multimediów | Tak |
| Dł. przewodu | 1,5 m |
| Wymiary | 13.4 x 3.6 x 43.6 cm |
| Waga | 0.99 kg |
| Dodatkowe informacje | Klawiatura mechaniczna |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17