DELL 3521 I7-3537U/4/1TB/8730M/W8 525164
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

Imponująca wydajność
Wykonuj zadania szybciej i sprawniej dzięki procesorom Intel® Core™ trzeciej generacji, systemowi Windows 8 i opcjonalnej osobnej grafice.
Wbudowane urządzenia umożliwiające korzystanie z rozrywki
Teraz zawsze możesz korzystać z funkcji multimedialnych. Notebook Inspiron 15 jest wyposażony w napęd DVD-RW i pojemny dysk twardy do przechowywania plików muzycznych, filmów i zdjęć.

Smukły i stylowy
Notebook Inspiron 15 o grubości zaczynającej się od 2,54 cm (1 cal) jest smukły i przenośny. Jego pokrywa z fakturą i wygląd podpórki na nadgarstki sprawiają, że jest nie tylko stylowy, ale i mobilny.
Możliwość rozbudowy i kompatybilność
Inspiron 15 jest wyposażony w cztery porty USB, czytnik kart pamięci i port HDMI 1.4.
Długi czas pracy na baterii
Dzięki długiemu czasowi pracy na baterii unikniesz przestojów. Zaawansowana konstrukcja notebooka Inspiron 15 sprawia, że działa on dłużej na standardowej 40 Wh baterii.
Wykorzystaj wszystkie możliwości notebooka Inspiron.
Notebook Inspiron to tylko początek. Szukaj tych znakomitych dodatków podczas finalizowania zakupu.

Oprogramowanie

Usługi

Akcesoria
Akcesoria do pracy, podróży lub gier — wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w witrynie Dell.com. Wybierz niezwykle cienki monitor Dell™, mysz bezprzewodową lub drukarkę typu all-in-one, aby zwiększyć potencjał mobilny swojego notebook
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | i7-3537U |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | ATI Radeon 8730M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB3.0; 2x USB2.0;1x HDMI;1x combo audio |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17