DELL E5450 I5-5300U/4GB/500GB HDD/W8/10PRO LAPTOP POLEASINGOWY
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Latitude
Dell E5450 to kolejne dzieło z serii Latitude. Jego biznesowe przystosowanie gwarantuje szybką i niezawodną pracę zarówno na wyjazdach jak i na miejscu. Ciesz się niesamowitymi specyfikacjami i postaw na jakość marki Dell.

Komputer poleasingowy może nosić ślady użytkowania.
Laptop został przetestowany przez naszych fachowców pod względem pracy podczas obciążenia.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | I5-5300U |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 14" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Zintegrowany układ graficzny Intel® UHD |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| System | Windows 10 Pro |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17