DELL G3-3579 I5-8300H/8GB/512GB SSD/1050 4GB/W10 15.6 FHD LAPTOP/NOTEBOOK REPACK /PRZEPAKOWANY
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Procesor Intel i5
Średnia klasa wydajności oznacza płynność działania i obsługiwania aplikacji oraz gwarantuje komfort użytkowania. Wielozadaniowość i optymalizacja czasu pracy zapewniają wygodnie korzystanie z podzespołu. Idealny procesor dla użytkowników, którzy chcą zainwestować w sprzęt zapewniający płynną obsługę aplikacji, oglądanie filmów, obróbkę zdjęć oraz czerpanie przyjemności z nowszych gier. Optymalna klasa sprzętu w przystępnej cenie.

Karta graficzna GeForce GTX 1050 4GB
Optymalizacja działania, płynność obsługi najbardziej zaawansowanych programów do obróbki grafiki, czy tworzenia animacji – oto kilka najważniejszych cech tej karty. Jeśli dodamy do tego płynną obsługę najnowszych gier, odtwarzanie filmów w jakości full HD i wielozadaniowość, bez utraty jakości odtwarzanych lub tworzonych materiałów, otrzymamy idealną kartę. Oto najlepsza propozycja dla wymagających użytkowników, którzy nie lubią iść na kompromis.
8GB pamięci DDR3
Pamięć DDR3 wykonana jest w technologii 90 nm, która umożliwia zastosowanie niższego napięcia (1,5 V w porównaniu z 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR). Dzięki temu pamięć DDR3 charakteryzuje się zmniejszonym poborem mocy o około 40% w stosunku do pamięci DDR2 oraz większą przepustowością w porównaniu do poprzedników. Pamięci DDR3 nie są kompatybilne wstecz, tzn. nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR i DDR2.

Wbudowana kamera
Świat na wyciągnięcie ręki – wbudowana kamera umożliwia łatwiejszą komunikację. Wideokonferencje, robienie zdjęć, nagrywanie filmów, czy wideo rozmowy nigdy nie były tak proste.
Bluetooth
Szybka wymiana plików i brak plątaniny kabli – to kusząca wizja dla każdego miłośnika IT. Wbudowany moduł Bluetooth daje możliwość połączenia komputera z urządzeniami bezprzewodowymi, takimi jak: smartfon, tablet, głośniki, mysz, czy klawiatura.

USB 3.0 Super Speed
Najnowszy i najszybszy port USB gwarantuje niesamowicie szybkie przesyłanie danych. Wysoka kompatybilność ze starszymi urządzeniami oraz 10x większa wydajność w porównaniu do portu USB 2.0 oznacza większy komfort użytkowania.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Intel Core i5-8300H (Quad Core, 2.3GHz - 4.0GHz, 8MB Cache) |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | GeForce GTX 1050 |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2 x USB 3.0 , 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Audio Jack, Czytnik kart pamięci |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Tworzywo sztuczne, Kamera internetowa |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17