DELL I15-3501 I5-1135G7/8GB/1TB+256SSD/W10 15.6"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Laptop uniwersalny Dell Inspiron 3501
Poznaj Dell Inspiron 3501. Wyjątkową serię laptopów, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Nowoczesny procesor oraz zintegrowana karta graficzna zagwarantują Ci optymalną wydajność. Dell Inspiron 3501 sprawdzi się zarówno jako narzędzie do pracy biurowej, jak i centrum filmowo-gamingowej rozrywki. Podziwiaj naturalne kolory wyświetlane na ekranie w rozdzielczości Full HD.
Procesor Intel Core i5 11. generacji
Działaj z maksymalną wydajnością, dzięki mocy procesora Intel Core i5 11. generacji. Wprowadza technologię Intel Turbo Boost, która w inteligentny sposób podnosi taktowanie zegarów, zwiększając natychmiast wydajność CPU oraz dynamikę pracy. Tworzenie, edycja oraz udostępnianie multimediów, jak i obrazów sferycznych stanie się prostsze i mniej czasochłonne. Zamiast czekać – pracuj. Rób także zakupy w sieci, korzystając z zaawansowanych zabezpieczeń firmy Intel.
Układ graficzny Intel® Iris® Xe
Najnowsza grafika Intel® Iris® Xe zapewnia innowacyjną, zintegrowaną technologię graficzną, aby wzbogacić wrażenia podczas gry i zwiększyć prędkość pracy podczas tworzenia treści. Zyskaj zupełnie nowe doświadczenia z obrazem nawet do rozdzielczości 8K i technologią 4x4K HDR, która umożliwia podłączenie nawet czterech wyświetlaczy na raz. Twórcy mogą projektować i tworzyć złożone pliki z niezwykłym poziomem szczegółowości, a gracze mogą cieszyć się szybką i intensywną rozgrywką w rozdzielczości Full HD w popularnych grach.
Rozdzielczość Full HD
Dostrzeż najdrobniejsze szczegóły na ekranie Full HD, rozkoszując się wysokiej jakości obrazem w grach i filmach. Wysoka rozdzielczość sprawia, że czcionki w systemie i dokumentach są wyraźniejsze, dzięki czemu mniej przemęczasz wzrok. Co więcej, wyświetlane treści są niezwykle wyraziste a dynamiczne sceny bardziej emocjonujące.
Praktyczna klawiatura numeryczna
Dedykowana klawiatura numeryczna poszerza funkcjonalność każdego laptopa. Dzięki niej możesz wygodnie wprowadzać dane w arkuszach kalkulacyjnych oraz prowadzić obliczenia bez korzystania z cyfr na głównej klawiaturze. W efekcie praca jest płynniejsza i przyjemniejsza.
Zaktualizuj system do Windows 10 Home
Laptop posiada preinstalowany system Windows 10 w trybie S. Znajdziesz w nim swoje ulubione aplikacje, w tym pakiet Office, Evernote, czy Spotify, a do tego przeglądarkę Microsoft Edge oraz przeglądarkę Bing. Lecz jeśli chcesz, możesz bezpłatnie zaktualizować system do pełnej wersji Windows 10 Home.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | i5-1135G7 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 1000 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 1 Gbps; Wi-Fi 6 802.11 ax; Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | USB 2.0 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. Czytnik kart pamięci SD - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| System | Windows 10 Pro |
| Waga | 1,96 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17