DELL I15-3542A-BLK I3-4005U/4GB/500GB/W8.1 15.6''
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Więcej sposobów korzystania z multimediów
Wbudowany napęd DVD: za pomocą opcjonalnego czytnika dysków DVD możesz nagrywać ulubione utwory, oglądać filmy i instalować oprogramowanie. Dyski DVD umożliwiają przechowywanie dużych ilości danych, archiwizowanie plików i korzystanie z nowych aplikacji.
Wydajność w każdym momencie
Swoboda podróżowania: możesz bez obaw oddalić się od źródła zasilania. Dzięki pojemnemu akumulatorowi notebook Inspiron 15 (Intel®) zawsze będzie działać wystarczająco długo.
Duża ilość miejsca: dysk twardy o pojemności do 1 TB zmieści mnóstwo zdjęć, filmów i utworów muzycznych, dzięki czemu nie musisz martwić się o brak pamięci masowej. Wbudowany czytnik kart pamięci ułatwia przesyłanie plików wideo i zdjęć z aparatu, zaś port USB 3.0 umożliwia przenoszenie plików do zewnętrznej pamięci masowej z prędkością nawet dziesięciokrotnie większą niż port USB 2.0.
Na czele technologii dotykowej
10-punktowy ekran dotykowy szybciej i dokładniej reaguje na wszystkie gesty palcami, takie jak wybieranie, przesuwanie i przewijanie. W porównaniu z panelem optycznym technologia pojemnościowa zapewnia bardziej naturalną, płynną obsługę, ponieważ jest oparta na czujnikach rozmieszczonych bezpośrednio pod ekranem, a nie na kamerach w ramce wyświetlacza. Wyświetlacz poprawia komfort obsługi systemu Windows 8.1 i zwiększa Twoje twórcze możliwości.

Zaprojektowany z myślą o realiach tego świata — ponieważ wszystko się może zdarzyć.
Wysoka temperatura: sprawdzamy zdolność notebooków Inspiron do przetrwania przez krótki czas w temperaturze 65°C/149°F — od szatni po zamknięte samochody.
Trwałość zawiasów: sprawdzamy, czy zawiasy notebooka Inspiron są równie mocne po otwarciu i zamknięciu pokrywy 20 000 razy.
Wytrzymałość klawiszy: wypróbowujemy sprawność działania najczęściej używanych klawiszy po 10 milionach uderzeń i przycisków panelu dotykowego po 1 milionie uderzeń. Nie martw się, skończysz swoją powieść.
Solidne przyciski: niezależnie od tego, jak zaprogramujesz przyciski zasilania i sterowania multimediami, są one w stanie przetrwać 40 000 uderzeń.
Niełamliwość: może pomyślisz, że przesadzamy, ale naprawdę dopiero gdy 25 000 razy poddamy podstawę i pokrywę każdego notebooka Inspiron ruchom skręcającym, mamy pewność, że znajdujące się wewnątrz części są dobrze zabezpieczone.
Idealne dopasowanie: raczej nie będziesz 30 razy wyjmować i wkładać akumulatora notebooka Inspiron, ale możesz mieć pewność, że wypróbowaliśmy go nawet pod tym względem.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-4005U 2x1.7GHz,3MB Cache,64bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 4400 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Multi TouchPad;Klawiatura numeryczna;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17