DELL I15-5582 I5-8265U/8GB/256SSD/X360/W10 SILVER
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | I5-8265U |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Tak |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Zintegrowany układ graficzny Intel® UHD |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| System | Windows 10 Home |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17