DELL INSPIRON 3542-8330 I3-4005U/4/500/GT820M/W8.1
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Inspiracja dla zmysłów
Duży, 15-calowy ekran uprzyjemnia oglądanie ulubionych filmów i seriali.
Głośno i wyraźnie
Technologia Waves MaxxAudio® wyróżniona nagrodąGRAMMY® zadziwi Cię doskonałą czystością dźwięku. Ciesz się znakomitymi wrażeniami, gdy oglądasz film lub rozmawiasz ze znajomym.
Solidna łączność bezprzewodowa
Najnowsze karty Wi-Fi zapewniają stabilne połączenie i imponujący zasięg.
Twój towarzysz
Mnóstwo niezbędnych funkcji: nie daj się zwieść. Smukła konstrukcja kryje w sobie najnowszy procesor Intel®. Notebook Inspiron 15 z serii 3000 ma grubość zaledwie 22 mm, dzięki czemu łatwo zmieścisz go w torbie na notebooka lub podróżnym bagażu.
Zasilanie bez obaw
Dzięki akumulatorowi wystarczającemu na co najmniej 6 godzin pracy nie musisz co chwilę szukać gniazdka.
Stała łączność
Zobaczyć znaczy uwierzyć
Dzięki wbudowanej kamerze internetowej możesz wygodnie rozmawiać ze znajomymi i krewnymi.
Wspomnienia pod ręką
Na dysku twardym o pojemności 500 GB można przechowywać wszystkie zdjęcia, domowe filmy, ważne dokumenty i ulubione pliki. Pamięć o pojemności do 4 GB pozwala szybko otwierać i obsługiwać wiele aplikacji jednocześnie.
Obsługa wszystkich urządzeń
Do szybkich portów USB i portu HDMI można podłączyć inne urządzenia cyfrowe. Ponadto czytnik kart SD zapewnia bezproblemowe przenoszenie plików.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-4005U 2x1.7GHz,3MB Cache,64bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce 820M;Intel HD Graphics 4400 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17