DELL INSPIRON 3567 I3-7100U/6GB/1TB/W10 15.6"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Funkcje, które pozytywnie wpłyną na wydajność dnia
- Doskonała jakość dźwięku: niesamowita technologia dźwięku Waves MaxxAudio® zapewnia imponującą jakość dźwięku, dzięki czemu możesz w pełni czerpać przyjemność z muzyki i filmów.
- Przenoś zdjęcia i filmy: czytnik kart pamięci SD ułatwia przesyłanie plików bezpośrednio z aparatu do notebooka.
- Łączność w rozdzielczości HD: pozostawaj w kontakcie niezależnie od odległości, rejestruj wideo w celu przesłania do serwisu YouTube lub bierz udział w konferencjach internetowych bez przeszkód dzięki kamerze internetowej o rozdzielczości HD.
- Wyrazisty obraz: wyświetlacz o rozdzielczości HD z technologią TrueLife zapewnia wyraźny, jasny obraz, który jest miły dla oka.
- Poznaj błyszczący wyświetlacz: piękny wyświetlacz TrueLife zapewnia niesamowite wyraziste wrażenia bez konieczności używania myszy.
- Napęd DVD: zwiększ możliwości i pojemność pamięci dzięki wbudowanemu napędowi DVD

Komputer przeznaczony dla realnego świata — bo to w nim toczy się życie.
Wysoka temperatura: sprawdzamy zdolność notebooków Inspiron do przetrwania przez krótki czas w temperaturze 65°C/149°F — od szatni po zamknięte samochody.
Trwałość zawiasów: sprawdzamy, czy zawiasy notebooka Inspiron są równie mocne po otwarciu i zamknięciu pokrywy 20 000 razy.
Wytrzymałość klawiszy: wypróbowujemy sprawność działania najczęściej używanych klawiszy po 10 milionach uderzeń i przycisków panelu dotykowego po 1 milionie uderzeń. Z pewnością dokończysz każdą powieść.
Solidne przyciski: niezależnie od tego, jak zaprogramujesz przyciski zasilania i sterowania multimediami, są one w stanie przetrwać 40 000 uderzeń bez żadnego problemu.
Niełamliwość: może pomyślisz, że przesadzamy, ale naprawdę dopiero gdy 25 000 razy poddamy podstawę i pokrywę każdego notebooka Inspiron ruchom skręcającym, mamy pewność, że znajdujące się wewnątrz części są dobrze zabezpieczone.
Długoterminowa praca: systemy są poddawane przyspieszonym testom wytrzymywania 10 000 godzin pracy, co gwarantuje, że będą gotowe do długotrwałego działania w rzeczywistych sytuacjach.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-7100U 2x 2.4 GHz, 3MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 6GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 520 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17