DELL INSPIRON 5501 I5-1035G1/8GB/512GB/W10H
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
System operacyjny
Dostępne z systemem Windows 10 Home lub Windows 10 Pro — najlepsze połączenie funkcji systemu Windows, które znasz, oraz nowe ulepszenia, które pokochasz.

Cechy i funkcje
Niezwykła moc: Najnowsze procesory Intel® Core™ 10. generacji zapewniają niezwykle szybkie działanie i płynną obsługę wielu zadań. Łatwe przełączanie między otwartymi aplikacjami dzięki nawet 32 GB pamięci DDR4.
Doskonała wydajność: korzystaj z dysków SSD PCIe o pojemności do 1 TB, które zapewniają szybką i stabilną wydajność w podróży. Ponadto można dodać nawet dwa dyski SSD NVMe (M.2), a zaawansowany użytkownik może dodać dwa dyski SSD w macierzy RAID 0 lub RAID 1, które można konfigurować w systemie BIOS.
Ustawianie sceny: wielofunkcyjny port USB Type-C™ zapewnia rozszerzoną zgodność urządzeń peryferyjnych, a także obsługę złącza DisplayPort i zasilania, dzięki czemu możesz mieć więcej miejsca na ekranie, gdy tylko zechcesz.
Ciesz się widokiem: dzięki wyświetlaczowi o szerokim kącie widzenia i rozdzielczości FHD ekran o przekątnej 15” zapewnia wygodną obsługę w każdym miejscu. Smukłe, wąskie krawędzie i duży stosunek ekranu do obudowy skupiają uwagę tam, gdzie należy — na ekranie.

Pracuj wydajnie bez względu na to, co robisz.
Błyskawiczne uruchamianie: wbudowany czujnik pokrywy umożliwia błyskawiczny rozruch po otwarciu bez względu na początkowy stan zasilania.
Lepsza bateria: funkcja ExpressCharge™ minimalizuje czas poświęcany na ładowanie i napełni baterię w mgnieniu oka (do 80% w ciągu 60 minut*).
Przemyślane klawisze: dzięki klawiaturze numerycznej można łatwo prowadzić kalkulacje.

Dostosuj odczuwane wrażenia
Solidna łączność: nowy protokół bezprzewodowy 802.11ax, zwany również Wi-Fi 6, daje pewność, że połączenie w notebooku Inspiron będzie szybsze, mocniejsze i bardziej niezawodne nawet w zatłoczonych miejscach, takich jak kawiarnie. Możesz również korzystać z lepszego zasięgu hotspotów.
Przycisk zasilania i czytnik linii papilarnych: udoskonalony przycisk zasilania idealnie wkomponowany w klawiaturę nadaje urządzeniu eleganckiego, schludnego wyglądu. W pełni zintegrowany czytnik linii papilarnych na przycisku zasilania umożliwia bezpieczne logowanie się jednym dotknięciem.
Szybki z natury: możesz także korzystać z dodatkowej mocy obliczeniowej i optymalnej wydajności na co dzień dzięki opcjonalnej karcie graficznej NVIDIA® GeForce® MX330 z pamięcią graficzną GDDR5 o pojemności 2 GB.
Podświetl otoczenie: bez względu na to, czy w nocy oglądasz ulubione filmy, czy podróżujesz w ciemnej kabinie samolotu, podświetlana klawiatura umożliwia łatwe pisanie przy słabym oświetleniu.

Porty i gniazda
1. Czytnik kart microSD | 2. USB 3.2 Gen 1 | 3. Gniazdo combo słuchawek/mikrofonu | 4. Gniazdo zasilania | 5. Port HDMI 1.4 | 6. USB 3.2 Gen 1 | 7. Port USB 3.2 Gen 1 Type-C™ (DP/zasilanie)

Wymiary i waga
Platynowy srebrny, eden i skalisty
1. Wysokość: 13,67 – 17,9 mm (0,54 – 0,70") | 2. Szerokość: 356,1 mm (14,02") | 3. Głębokość: 234,5 mm (9,23") | Waga początkowa: 1,714 kg (3,78 funta)*
Kamień i mocna czerń
1. Wysokość: 13,67 – 17,9 mm (0,54 – 0,70") | 2. Szerokość: 356,1 mm (14,02") | 3. Głębokość: 234,5 mm (9,23") | Waga początkowa: 1,744 kg (3,84 funta)*
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Intel Core i5-1035G1 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| System | Windows 10 Home |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17