DELL INSPIRON 5558-3390 I5-5200U/4/500/W8.1 BLUE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Niezrównana wydajność
- Ogromna moc: szybsze działanie stron internetowych, gier i aplikacji dzięki procesorom Intel® Core™ nawet piątej generacji, najwyższa wydajność i olśniewające efekty graficzne.
- Karta graficzna: ułatwia intensywną edycję zdjęć lub filmów bez obniżania wydajności komputera.
- Duża pamięć masowa: wybierz dysk twardy o dużej ilości miejsca na zdjęcia, pliki, muzykę itp.
- Dłuższa praca bez ładowania: pracuj bez obaw. Doskonała żywotność baterii pozwala na dłuższą pracę bez podłączania komputera do prądu.
Lepsza stylistyka i personalizacja
Wyraź swoją osobowość dzięki eleganckiemu notebookowi Inspiron 15. Uniwersalny notebook o grubości poniżej 1 cala robi doskonałe wrażenie dzięki atrakcyjnej konstrukcji i opcjom kolorów. Wrzuć komputer do torby i ruszaj przed siebie. Dostępność opcji kolorów zależy od regionu.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-5200U 2x2.2GHz(turbo 2.7GHz),3MB Cache, 64-bit, Hyperthreading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 5500 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Multi TouchPad;Klawiatura numeryczna;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17