DELL INSPIRON 5584 I5-8265U/8GB/256GB/W10H LAPTOP/NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Laptop Dell Inspiron 15 5584

15-calowy notebook z opcją bezprzewodowej integracji ze smartfonem przez aplikację Dell Mobile Connect oraz wszystkimi niezbędnymi na co dzień funkcjami.

Połącz swoje urządzenia za pomocą aplikacji Dell Mobile Connect.
Dostęp do wielu urządzeń nie wymaga dzielenia uwagi — aplikacja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS lub Android z notebookiem.
Aplikacja Dell Mobile Connect pozwala bezpiecznie podłączyć telefon do komputera, dzięki czemu dane nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem.
Mniej zakłóceń dzięki rozwiązaniu Dell Mobile Connect możesz dzwonić, pisać SMS-y, odbierać powiadomienia, a nawet wyświetlać zawartość telefonu z Androidem na komputerze, by korzystać na nim z ulubionych aplikacji.
Elastyczność na najwyższym poziomie.
Procesory Intel® ósmej generacji zapewniają niewiarygodnie krótki czas reakcji oraz płynne i sprawne wykonywanie wielu zadań jednocześnie.
Dzięki nawet 16 GB pamięci możesz łatwo przełączać się między otwartymi aplikacjami. Dysk twardy o pojemności do 2 TB lub PCIe SSD do 512 GB pozwala przechowywać filmy, zdjęcia i muzykę. Ciesz się największymi zaletami dwóch różnych rozwiązań dzięki dwóm dyskom.


Niesamowita grafika
Zapewnij sobie dodatkową moc i optymalną wydajność na co dzień dzięki opcjonalnej oddzielnej karcie graficznej NVIDIA® MX130 z maks. 4 GB pamięci GDDR5 vRAM. Dostępny tylko w konfiguracjach z oddzielną kartą graficzną wygodny port USB Type-C™ (tylko transfer danych) umożliwia łatwe podłączanie mniejszych urządzeń do notebooka — za pierwszym razem.
Dzięki 10-klawiszowej klawiaturze numerycznej możesz łatwo kontynuować pracę w podróży.

Porty i gniazda
1. Czytnik kart SD | 2. Port USB 2.0 | 3. Gniazdo blokady klinowej | 4. Zasilanie | 5. Opcjonalny port USB 3.1 Type-C™ Gen 1 (tylko transfer danych) | 6. HDMI 1.4b | 7. Złącze RJ-45 | 8. 2 porty USB 3.1 Gen 1 | 9. Gniazdo słuchawek i mikrofonu

Wymiary i masa
1. Wysokość: 18–22,45 mm (0,71–0,88”) | 2. Szerokość: 364,46 mm (14,35") | 3. Głębokość: 248,66 mm (9,79") | Masa początkowa: 1,95 kg (4,30 funta)1
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | I5-8265U |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics 620 |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa Realtek ALC3204 |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps; Zintegrowana 802.11a/b/g/n/ac; Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x HDMI; 4x (2x USB 3.1, 1x USB-C, 1x USB 2.0); 1x RJ45; Złącze audio (combo) |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Podświetlana klawiatura; |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17