DELL INSPIRON 5587 I5-8300H/8/1+128/GTX1050TI/W10H LAPTOP/NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Laptop Dell G5 15 dla graczy

Komputery firmy Dell do gier zaprojektowano specjalnie z myślą o określonych, wymagających potrzebach entuzjastów gier. Od najnowszych procesorów po wydajne oddzielne karty graficzne — dzięki nim każde przeżycie nabiera rumieńców.

Oddziaływanie na wszystkie zmysły
Obraz jest wyświetlany z doskonałą wyrazistością i wyjątkowym bogactwem kolorów dzięki wyświetlaczowi IPS FHD z wyjściem HDMI 2.0 i obsługą rozdzielczości 4K 60 Hz. Powłoki przeciwodblaskowe umożliwiają korzystanie w różnych warunkach otoczenia.
Każdy ton i takt dotrze do Ciebie z maksymalna wyrazistością, o co dbają dwa głośniki skierowane do przodu, wsparte technologią Waves MaxxAudio Pro®.
Połączenie technologii SmartByte i Waves MaxxAudio Pro® zapewnia wyższy poziom gier, optymalne wyświetlanie materiałów i maksymalną wielozadaniowość. Każda gra pochłonie Cię jak nigdy dotąd za sprawą dynamicznego dźwięku przestrzennego — bez żadnych zaników sygnału.

Wyjątkowa mobilność
Przy grubości zaledwie 25 mm ten komputer jest zarówno wydajny, jak i przenośny, a przy tym świetnie wygląda.

Graj w dobrym stylu
Wyjątkowo sztywna obudowa z trwałego stopu magnezu doskonale chroni system, zaś luksusowa podpórka pod nadgarstki ze szczotkowanym metalicznym wykończeniem zapewnia wyjątkowo elegancki wygląd.

Jasno i wyraźnie
Graj intensywnie w dobrym stylu. Szybkie i łatwe za pomocą czytnika linii papilarnych na przycisku zasilania. Dotknij tego przycisku, aby włączyć funkcję Windows Hello i szybciej przystąpić do gry.
Znakomita szybkość
Ambitnie zaprojektowana obudowa o wysokości poniżej 1 cala ma ogromne otwory wentylacyjne i jest wyposażona w technologię chłodzenia o dwóch wentylatorach. Dzięki temu system nie traci wydajności nawet w bardzo wymagających grach, a urządzenie cały czas pozostaje chłodne i ciche.
Dwa dyski SSD NVMe PCIe umożliwiają pracę 4 razy szybszą niż w przypadku standardowych dysków SATA. W kategoriach praktycznych oznacza to szybsze ładowanie aplikacji i danych, szybsze uruchamianie komputera, wydłużenie czasu pracy na baterii i większą odporność na wstrząsy.


Stworzony do grania
Standardowo dostępna jest karta Gigabit Ethernet Killer Networking z obsługą sieci WLAN 2x2, która umożliwia nawiązywanie szybkich połączeń Wi-Fi 802.11ac o dużym zasięgu w celu wykorzystania najnowszych routerów .11ac. Oprogramowanie SmartByte traktuje grafikę priorytetowo w stosunku do innej zawartości, usprawniając przesyłanie strumieniowe bez buforowania.
Do pełnowymiarowego portu HDMI 2.0 można podłączyć zewnętrzne monitory o rozdzielczości do 4K, co pozwala delektować się najlepszymi wrażeniami w grach najwyższej klasy.
Dzięki klawiaturze wyposażonej w kilka warstw wzmacniających i klawisze o 1,4-milimetrowym skoku każdą czynność wykonasz szybko i precyzyjnie.

Porty i gniazda
1. Gniazdo słuchawek/mikrofonu | 2. Port USB SS 3.1 Gen 1 Type-A | 3. Port Thunderbolt 3 (USB 3.1 Gen 2 Type-C z obsługą 40 Gb/s) | 4. HDMI 2.0 | 5. Gniazdo blokady zabezpieczającej Noble | 6. Zasilanie | 7. Gigabit Ethernet RJ45 | 8. Port USB 3.1 SuperSpeed Type-A Gen 1 | 9. Czytnik kart SD/MicroMedia typu 2-w-1

Wymiary i masa
1. Wysokość: 24,95 mm (0,98”) | 2. Szerokość: 389 mm (15,32”) | 3. Głębokość: 274,7 mm (10,82”) | Masa początkowa: 2,61 kg.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | I5-8300H |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 128 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | GTX 1050M TI |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps; Zintegrowana 802.11 a/b/g/n/ac; Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x HDMI; 1x Thunderbolt 3; 3x USB 3.1 Typ A; 1x Audio (Combo); 1x RJ45 |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Pamięć 2666 MHz; Prędkość dysku HDD: 5400 obr/min |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17