DELL INSPIRON 5770 i5-8250U/8GB/1TB+128GB SSD/W10 17.3" 1Y NBD
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

W pełni wciągający i imponujący
Wyrazisty wyświetlacz: ciesz się wyrazistymi szczegółami na 17,3-calowym ekranie o rozdzielczości HD+ lub opcjonalnym wyświetlaczu FHD, aby zobaczyć wszystko jeszcze dokładniej. Natomiast ekran szerokokątny IPS zapewnia niesamowitą spójność kolorów pod dowolnym kątem.
System operacyjny: Windows 10 Home.
Bezproblemowe przesyłanie strumieniowe: technologia SmartByte zapewnia płynne i swobodne granie oraz przesyłanie strumieniowe, dzięki czemu nigdy nie stracisz ani sekundy. To rozwiązanie sieciowe gwarantuje, że najważniejsze aplikacje mają zapewnioną wymaganą przepustowość, co zapewnia ich optymalną wydajność.
Usłysz każdy szczegół: technologia Waves MaxxAudio Pro poprawia jakość dźwięku, przez co wszystko, co usłyszysz — od koncertów po muzykę w filmach i grach — będzie bogatsze.
Szybkie działanie i pojemna pamięć masowa
Moc do działania: najnowsze procesory Intel® Core™ i to duża moc w obudowie wysokiej klasy.
Więcej pamięci: dzięki większej wydajności i przepustowości oraz niesamowitej energooszczędności pamięci DDR4 o pojemności do 16 GB można w mgnieniu oka uruchamiać aplikacje oraz obsługiwać wiele zadań jak zawodowiec.
Spektakularna grafika: graj płynniej niż kiedykolwiek wcześniej, bez przeszkód edytuj zdjęcia i wykonuj inne zadania dzięki dodatkowej mocy i codziennej wydajności opcjonalnej oddzielnej karty graficznej z maksymalnie 4 GB pamięci GDDR5.
Potężna pamięć masowa: notebook oferuje wiele opcji potężnej pamięci masowej i dużą ilość miejsca na kopie zapasowe, w tym dysk twardy o maksymalnej pojemności 2 TB, dysk SSD o pojemności 256 GB, konfigurację z dwoma dyskami lub dysk SSD NVME.
Widowiskowe funkcje
Uniwersalne połączenie: port USB 3.1 Type-C umożliwia ładowanie urządzenia, połączenie z siecią Ethernet i połączenie USB, a także obsługuje wyjście audio i wideo, umożliwiając szybkie i łatwe podłączenie. Dostępne tylko w komputerach z oddzielną kartą graficzną.
Przekazywanie haseł: funkcja Windows Hello i opcjonalny czytnik linii papilarnych na przycisku zasilania zapewniają prosty i bezpieczny sposób logowania, nawet w przypadku wielu użytkowników.
Wygodny napęd optyczny: oglądaj filmy, graj w gry lub słuchaj ulubionej muzyki przy użyciu opcjonalnego napędu DVD bądź nagrywaj własne płyty z kopią zapasową plików.
Rozjaśnij swoją pracę: opcjonalna podświetlana klawiatura pozwala wygodnie pisać w słabo oświetlonym otoczeniu. Dostępną klawiaturę numeryczną można w łatwy sposób zamontować i wymontować, aby zapewnić komfort.
Dłuższy czas pracy na baterii
Twój notebook Inspiron może pracować na baterii przez cały dzień. Firma Dell przeprowadza testy porównawcze czasu pracy baterii przy użyciu będącego standardem branżowym testu porównawczego MobileMark 2014. Czas pracy baterii różni się w zależności od konfiguracji produktu, oprogramowania, sposobu użytkowania i ustawień.
Komputer przeznaczony dla realnego świata — bo to w nim toczy się życie.
Chcemy, aby użytkownicy mogli się cieszyć swoim nowym komputerem przez długie lata. Dlatego testujemy niezawodność każdego notebooka Inspiron nie tylko w typowych miejscach, ale też w bardziej wymagającym otoczeniu.
Wysoka temperatura: sprawdzamy zdolność notebooków Inspiron do przetrwania przez krótki czas w temperaturze 65°C/149°F — od szatni po zamknięte samochody.
Trwałość zawiasów: sprawdzamy, czy zawiasy notebooka Inspiron są równie mocne po otwarciu i zamknięciu pokrywy 20 000 razy.
Wytrzymałość klawiszy: wypróbowujemy sprawność działania najczęściej używanych klawiszy po 10 milionach uderzeń i przycisków panelu dotykowego po 1 milionie uderzeń. Z pewnością dokończysz każdą powieść.
Solidne przyciski: niezależnie od tego, jak zaprogramujesz przyciski zasilania i sterowania multimediami, są one w stanie przetrwać 40 000 uderzeń bez żadnego problemu.
Niełamliwość: może pomyślisz, że przesadzamy, ale naprawdę dopiero gdy 25 000 razy poddamy podstawę i pokrywę każdego notebooka Inspiron ruchom skręcającym, mamy pewność, że znajdujące się wewnątrz części są dobrze zabezpieczone.
Idealne dopasowanie: raczej nie będziesz 30 razy wyjmować i wkładać baterii notebooka Inspiron, ale możesz mieć pewność, że wypróbowaliśmy go nawet pod tym względem.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-8550U 4x 1.8 GHz (Max. 4.0 GHz), 8MB Cache |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Dysk SSD | 128 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | AMD Radeon 530;Intel UHD Graphics 620 |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x USB 3.1 Type-C;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17
