DELL INSPIRON G3 3579 I5-8300H/8GB/256GB SSD/GTX1050TI/W10 15.6" LAPTOP/NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zanurz się w świecie każdej gry.
Smukły notebook dla graczy z 15" wyświetlaczem, niezależną kartą graficzną NVIDIA® GeForce® i procesorem Intel® ósmej generacji został opracowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowych wrażeń podczas rozgrywki.

Dell Gaming
Komputery firmy Dell do gier, zaprojektowano specjalnie z myślą o określonych, wymagających potrzebach entuzjastów gier. Od najnowszych procesorów po wydajne oddzielne karty graficzne — dzięki nim każde przeżycie nabiera rumieńców.

Zanurz się w rozgrywce
- Najlepsza grafika: wydajna karta graficzna NVIDIA® GeForce® GTX 1060 zaprojektowania z użyciem technologii Max-Q pozwala grać w gry na wysokich ustawieniach, by cieszyć się bardziej realistycznym oraz krystalicznie czystym i płynnym obrazem.
- Niesamowity obraz pod każdym kątem: na 15" ekranie IPS o rozdzielczości FHD z powłoką przeciwodblaskową obraz jest ostry praktycznie pod każdym kątem.
- Bezproblemowe strumieniowanie: dzięki technologii SmartByte, która priorytet nadaje treściom wizualnym, przesyłanie strumieniowe odbywa się płynnie i bez przerw.
- Podkręć głośność: daj się porwać doskonałemu dźwiękowi płynącemu z dwóch skierowanych do przodu głośników z technologią MaxxAudio® Pro firmy Waves Audio.
Zaprojektowany, by zapewnić perfekcyjną rozgrywkę
Więcej mocy obliczeniowej. Lepsza rozgrywka: czterordzeniowe procesory Intel® ósmej generacji oferują odpowiednio wysoką wydajność podczas grania w gry, transmisji strumieniowej wideo i pracy nad wymagającymi projektami.
Wysoka wydajność bez przegrzewania: podwójne wentylatory pozwalają bez zakłóceń cieszyć się graniem i jednocześnie utrzymywać niską temperaturę podzespołów komputera.
Szybkość przede wszystkim: dwa dyski twarde, w tym opcjonalne dyski SSD zgodne z protokołem NVMe PCIe, zapewniają wyższą wydajność i niezawodność, a nowy port Ethernet obsługujący pełny standard 100/1000 Gigabit pozwala cieszyć się szybkimi połączeniami sieciowymi.
Jeszcze lepsza łączność bezprzewodowa: opcjonalna szybka karta Wi-Fi 802.11ac o dużym zasięgu pozwala korzystać z lepszych oraz pracujących szybciej i stabilniej routerów bezprzewodowych zgodnych ze standardem .11ac.

Smukły i stylowy
Smukłość jest w modzie: przy wysokości wynoszącej zaledwie 22,7 mm ten 15-calowy notebook to najsmuklejszy przedstawiciel serii G firmy Dell. Teraz granie w podróży staje się jeszcze bardziej komfortowe.
Granie w dobrym stylu: skonfiguruj sprzęt, by cieszył Twoje oko, wybierając jedną z wersji kolorystycznych — Czarną, Niebieską Recon albo Biel Alpejską z matowymi wykończeniami na zewnątrz i niebieskimi akcentami gamingowymi.
Dostępność wersji kolorystycznych może się różnić w zależności od regionu.

Stworzony z myślą o wygodzie
Wydajne porty: port HDMI 2.0 zapewnia obsługę wyjścia 4K przy częstotliwości 60 Hz, a opcjonalny port Thunderbolt™ 3 (dostępny wyłącznie w systemach z kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1060MQ) umożliwia szybsze przesyłanie plików szybciej oraz podłączenie jednego wyświetlacza 5K lub dwóch wyświetlaczy 4K.
Przywitaj się: korzystaj w prosty sposób z funkcji Windows Hello przy użyciu wygodnego czytnika linii papilarnych na przycisku zasilania.
Energia do walki: zadbaj o odpowiedni poziom energii i natychmiast dołącz do rozgrywki dzięki baterii 56 Wh i opcjom szybkiego ładowania.

Porty i gniazda
1. Czytnik kart SD/MicroMedia 2-w-1 | 2. Port USB 2.0 | 3. Gniazdo blokady Noble Lock | 4. Gniazdo zasilania / wejście prądu stałego | 5. Opcjonalne złącze Thunderbolt™ 3* / Type-C™ | 6. Port HDMI 2.0 | 7. Port RJ-45 Gigabit Ethernet | 8. Port USB 3.1 SuperSpeed | 9. Gniazdo słuchawek/mikrofonu
* Dostępny tylko w systemach z kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1060MQ

Wymiary i masa
1. Wysokość: 22,7 mm (0,89") | 2. Szerokość: 380 mm (14,96") | 3. Głębokość: 258 mm (10,16") Od 2,53 kg (5,57 funta)*

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-8300H 4x 2.3 GHz (Max 4.0 GHz), 8MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce GTX 1050Ti |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Podświetlana klawiatura;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Noble Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17