DELL INSPIRON I15-3567 I3-7100U/8GB/2TB/W10 15.6" LAPTOP/NOTEBOOK Repack/Przepakowany
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wszystko, czego potrzebujesz. Do każdego zadania.
15-calowy notebook o wydajności, której potrzebujesz, wyposażony w procesor najwyższej klasy, błyszczący wyświetlacz TrueLife i baterię o długim czasie pracy.

Funkcje, które pozytywnie wpłyną na wydajność dnia
Doskonała jakość dźwięku: niesamowita technologia dźwięku Waves MaxxAudio® zapewnia imponującą jakość dźwięku, dzięki czemu możesz w pełni czerpać przyjemność z muzyki i filmów.
Przenoś zdjęcia i filmy: czytnik kart pamięci SD ułatwia przesyłanie plików bezpośrednio z aparatu do notebooka.
Łączność w rozdzielczości HD: pozostawaj w kontakcie niezależnie od odległości, rejestruj wideo w celu przesłania do serwisu YouTube lub bierz udział w konferencjach internetowych bez przeszkód dzięki kamerze internetowej o rozdzielczości HD.
Wyrazisty obraz: wyświetlacz o rozdzielczości HD z technologią TrueLife zapewnia wyraźny, jasny obraz, który jest miły dla oka.
Poznaj błyszczący wyświetlacz: piękny wyświetlacz TrueLife zapewnia niesamowite wyraziste wrażenia bez konieczności używania myszy.
Napęd DVD: zwiększ możliwości i pojemność pamięci dzięki wbudowanemu napędowi DVD

Porty i gniazda
1. Czytnik kart SD (SD, SDHC, SDXC) | 2. Gniazdo zestawu słuchawkowego | 3. USB 2.0 | 4. Napęd DVD | 5. Blokada Kensington | 6. Wejście zasilania | 7. Port Ethernet RJ-45 (10/100) | 8. Otwory wentylacyjne | 9. HDMI™ 1.4a | 10. USB 3.0

Wymiary i masa
1. Wysokość: 25,15 mm (0,99 cala) | 2. Wysokość: 380 mm (14,96 cala) | 3. Głębokość: 260,3 mm (10,25 cala) | Waga: 2246 g (4,95 funta)
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-7100U 2x 2.4 GHz, 3MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | 2000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 620 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17