DELL LATITUDE 3480 I5-7200U/8GB/256GB SSD/W10P 14.1" 3YNBD
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

Bezpieczna praca w każdym miejscu
Bezpieczna komunikacja: notebook Latitude 3480 ma układ TPM 2.0, certyfikaty TCG i FIPS-140-2, a ponadto zabezpiecza komunikację przy użyciu szyfrowania sprzętowego.
Łatwe logowanie się: funkcja Windows Hello obsługuje uwierzytelnianie biometryczne za pomocą opcjonalnego dotykowego czytnika linii papilarnych lub kamery na podczerwień firmy Dell, umożliwiając łatwy i bezpieczny dostęp do komputera.

Niezawodność i łatwe zarządzanie
Wyjątkowa niezawodność: wytrzymała, trwała obudowa notebooka Latitude 14 przeszła zaawansowane testy klasy wojskowej MIL-STD 810G gwarantujące, że urządzenie sprosta prawdziwym warunkom użytkowania.
Moc przez cały dzień: procesory Intel® Core™ i7 siódmej generacji oferują optymalną produktywność. Pamięć DDR4 zwiększa szybkość przesyłania danych przy mniejszym poborze mocy, dzięki czemu notebook Latitude 3480 działa szybciej i efektywniej.
Zaprojektowany z myślą o podstawowych zadaniach
Elastyczne opcje połączeń: porty VGA, HDMI, RJ-45 i USB typu A eliminują konieczność korzystania z oddzielnych modułów i umożliwiają używanie starszych urządzeń.Łatwa współpraca: wysunięty, 180-stopniowy zawias działa płynnie i jest wytrzymały, dzięki czemu można efektywnie współpracować.
Zabierz pracę z sobą: notebook Latitude o grubości poniżej 24 mm i masie nieprzekraczającej 1,8 kg jest zawsze gotowy do podróży.
Zasilanie na cały dzień: zasilanie na cały dzień Nawet 13,5-godzinna żywotność baterii o pojemności 42 Wh (można też skorzystać z uaktualnienia do 18 godzin dzięki baterii o pojemności 56 Wh) pozwala na pracę przez cały dzień.

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-7200U 2x 2.5 GHz (Max. 3.1 GHz), 3MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 14,1" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 520 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Pro |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura wyspowa;Podświetlana klawiatura;Czytnik linii papilarnych;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17