DELL P2319H LED IPS FHD 23" MONITOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Monitor Dell 23 P2319H
Zmień sposób pracy

Wydajny 23-calowy monitor o niewielkich rozmiarach z ultracienką ramką i funkcjami poprawiającymi komfort pozwoli Ci zoptymalizować miejsce pracy.
Więcej przestrzeni do pracy
Cienki profil monitora i podstawa mniejsza o około 23% w porównaniu z poprzednim modele1 pozwalają zwolnić cenne miejsce na biurku.
Zwiększ wydajność
Konstrukcja z cienką ramką z trzech stron pozwala cieszyć oko treściami z wielu monitorów bez żadnych przeszkód. W przypadku dwóch monitorów produktywność może zwiększyć się nawet o 18%.


Porządek bez kabli
Ukryj plątaninę kabli i skup się na pracy dzięki ulepszonej konstrukcji pozwalającej zarządzać kablami.
W trosce o oczy
Monitor został opatrzony certyfikatem TUV3, a także wyposażony w ekran z funkcją eliminującą migotanie oraz w funkcję ComfortView, która redukuje szkodliwe promienie niebieskiego światła. Monitor powstał z myślą o optymalnym komforcie dla oczu, nawet w przypadku dłuższego oglądania.
Zadbaj o komfort
Obracaj w pionie, pochylaj i obracaj w poziomie, aby dopasować wysokość monitora i zadbać o komfort przez cały dzień. Możesz również przebierać w rozmaitych zestawach montażowych i podstawkach, między innymi VESA, aby cieszyć się jeszcze większą elastycznością.


Porty i gniazda
1. Złącze zasilania | 2. Złącze HDMI | 3. Funkcja blokady podstawki | 4. Złącze DisplayPort | 5. Złącze VGA | 6. Port USB do wysyłania danych | 7. Porty USB do odbioru danych | 8. Porty USB do odbioru danych.
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 23'' |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast | 1000:1 (nominalny) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Kąty widzenia | 178/178 º |
| Złącza | 1x DisplayPort 1.2; 1x HDMI w wersji 1.4; 1x VGA; 1x USB 3.0; 2x USB 3.0; 2x USB 2.0 |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Tak |
| Tuner TV | Nie |
| Dodatkowe informacje | System diod LED Edgelight; Przeciwodblaskowa o twardości 3H |
| Wymiary | 351,1 x 520,0 x 166,0 mm |
| Waga | 7,00 kg |
| Kod producenta | 210-APWT |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17