DELL VOSTRO 3400 I5-1135G7/8GB/512SSD/W10P 14"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Laptop biznesowy Dell Vostro 3400
Biznesowy laptop Dell Vostro 3400 to styl i wydajność w klasie premium. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych firma Dell stworzyła urządzenia posiadające szeroką gamę rozmaitych zabezpieczeń. Z kolei nowoczesny procesor Intel Core pozwoli Ci realizować najbardziej wymagające zadania, a wszystko płynnie i bez zakłóceń. Praca w terenie? Z wydajną, świetnie zoptymalizowaną baterią w końcu przestaniesz rozglądać się nerwowo za źródłem zasilania.
Procesor Intel Core i5 11. generacji
Postaw na wyjątkowe osiągi procesora Intel Core i5 i podążaj za nowoczesnymi osiągnięciami technologii cyfrowej. 11. generacja CPU wprowadziła zupełnie nową wydajność, zwiększając automatycznie taktowanie zegarów w ramach technologii Intel Turbo Boost. To oznacza wyższą produktywność i dynamikę działania przy niższym zapotrzebowaniu procesora na energię. Komputer pracuje dzięki temu sprawniej, z łatwością obsługując procesy kreowania, edycji oraz udostępniania zarówno multimediów, jak i filmów sferycznych.
Układ graficzny Intel® Iris® Xe
Najnowsza grafika Intel® Iris® Xe zapewnia innowacyjną, zintegrowaną technologię graficzną, aby wzbogacić wrażenia podczas gry i zwiększyć prędkość pracy podczas tworzenia treści. Twórcy mogą projektować i tworzyć złożone pliki z niezwykłym poziomem szczegółowości, a gracze mogą cieszyć się szybką i intensywną rozgrywką w rozdzielczości Full HD w popularnych grach.
Matowa matryca
Zapomnij o refleksach światła odbijających się w ekranie i uniemożliwiających pracę na świeżym powietrzu. Matowa matryca rozwiązuje ten problem, pochłaniając i rozpraszając promienie światła, dzięki czemu obraz pozostanie czytelny. Oznacza to, że możesz korzystać z laptopa równie wydajnie pod gołym niebem, jak w biurze.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | I5-1135G7 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 14" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 1 Gbps; Wi-Fi 6 802.11 ax; Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | USB 2.0 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. HDMI - 1 szt. Czytnik kart pamięci SD - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| System | Windows 10 Pro |
| Waga | 1,64 kg |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17