DELL VOSTRO 3580 I3-8145U/8GB/256GB SSD/W10P 15.6" LAPTOP/NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Podstawowe funkcje biznesowe
15-calowy notebook z funkcjami zabezpieczeń i łączności wymaganymi w małych firmach. Wyposażony w najnowsze procesory firmy Intel i klawiaturę numeryczną oraz aplikację Dell Mobile Connect, która umożliwia integrację z komputerami i smartfonami.

Szybkie połączenia
Gigabit Ethernet: dzięki przepustowości 10, 100 lub 1000 Mb/s możesz błyskawicznie pobierać pliki.
Wiele różnych portów: możesz podłączyć komputer do telewizora lub monitora ze złączem VGA i łatwo odtwarzać płyty DVD przy użyciu napędu optycznego.

Chroń swoją pracę
Bezpieczeństwo pod ręką: opcjonalny czytnik linii papilarnych na przycisku zasilania sprawia, że logowanie jest łatwe, szybkie i bezpieczne.Układ TPM: Trusted Platform Module 2.0 to sprzętowa funkcja zabezpieczeń, która umożliwia tworzenie kluczy szyfrowania i zarządzanie nimi na komputerze. Układ ten pozwala niezależnie od dysku zabezpieczać i szyfrować hasła, odciski palców i klucze. Układ TPM blokuje możliwość odszyfrowania, więc atakujący nie jest w stanie odczytać danych, instalując dysk twardy w innym komputerze.

Wydajność, na której można polegać
Wspaniała grafika: możesz korzystać z zaawansowanych aplikacji dzięki opcjonalnej oddzielnej karcie graficznej — w najlepszej konfiguracji AMD Radeon™ 520 z 2 GB pamięci vRAM.
Pojemna pamięć masowa: opcjonalny dysk SSD PCIe NVMe o pojemności do 256 GB pozwala łatwo utrzymać porządek w plikach.
Peak Shift: opcjonalna funkcja Peak Shift ogranicza zużycie energii przez automatyczne włączanie zasilania bateryjnego o określonych porach dnia, nawet gdy system jest podłączony do bezpośredniego źródła zasilania.
Klawiatura numeryczna: oddzielne klawisze cyfr znacznie ułatwiają obliczenia.

Porty i gniazda

Wymiary i masa

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | i3-8145U 2x 2.1GHz (Max. 3.9GHz), 4 MB SmartCache |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics 620 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio; Wbudowane głośniki stereo; Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps; WiFi 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 3.0; 1x USB 2.0; 1x VGA; 1x HDMI; 1x RJ-45; Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe; DC-in |
| System | Windows 10 Pro |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci; Kamera internetowa; Touchpad; Obsługa gestów; Touchpad; Klawiatura numeryczna; Klawiatura wyspowa; Czytnik linii papilarnych; Szyfrowanie TPM; Gniazdo Kensington |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17