DELL VOSTRO 5581 I5-8265U/8GB/1TB/W10P 3YNBD LAPTOP/NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Laptop Dell Inspiron 15 5581

Notebook o przekątnej 15" łączący płynną łączność, opcje zabezpieczeń i ogromny ekran to gwarancja niezawodności niezbędnej do profesjonalnej obsługi zadań.

Wyniki Twojej pracy wyglądają świetnie
Dzięki wąskiej ramce z dwóch stron łatwiej jest się skupić na ekranie, a tym samym na wykonywanym zadaniu.
Wysoka rozdzielczość z dowolnego kąta dzięki technologii IPS umożliwiającej szerokie kąty patrzenia obraz wyświetlany na ekranie FHD wygląda świetnie z każdej perspektywy.
Technologia SmartByte reguluje przepustowość według zapotrzebowania. Z kolei funkcja Waves Maxx AudioPro zapewnia doskonałą jakość dźwięku przy wideokonferencjach.
Bezpieczeństwo, na które można liczyć
Bezpieczeństwo firmowych zasobów: układ sprzętowy TPM 2.0 (Trusted Platform Module) zapewnia ochronę klasy komercyjnej i obsługuje funkcję przechowywania kluczy szyfrowania, która pozwala weryfikować urządzenia. W połączeniu z funkcją BitLocker możesz konfigurować ustawienia zabezpieczeń.
Sprawne zarządzanie dzięki łatwemu dostępowi do systemu BIOS firmy Dell można elastycznie dostosować konfigurację systemu do potrzeb Klienta.
W razie przypadkowego wstrząśnięcia lub upuszczenia notebooka czujnik spadania blokuje dysk twardy i chroni dane przed zniszczeniem lub uszkodzeniem.


Potężne możliwości
Najnowsze procesory: wykorzystaj najnowsze technologie do rozwiązywania problemów w pracy.
Dzięki 10-klawiszowej klawiaturze numerycznej możesz łatwo kontynuować pracę w podróży.
Pamięć i miejsce na dysku można powiększyć, korzystając z opcji dysków SSD PCIe NVMe i pamięci DDR4 do 32 GB.
Bezproblemowa łączność
Funkcja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS lub Android z notebookiem. Możliwość przesyłania powiadomień z rozmów telefonicznych, wiadomości SMS, wiadomości błyskawicznych i innych aplikacji bezpośrednio do notebooka — nie musisz już patrzeć na wiele ekranów.
Wielofunkcyjny port umożliwia obsługę wielu konfiguracji jednym nieskomplikowanym połączeniem. Podłącz wiele monitorów, klawiatur, drukarek i myszy do kompatybilnej stacji, aby z łatwością korzystać ze wszystkiego, co potrzebne w biurze, lub odłącz notebooka w mgnieniu oka i zabierz go ze sobą.


Wyrafinowany i zabezpieczony
Zgrabna, udoskonalona konstrukcja wszędzie zrobi dobre wrażenie.

Porty i gniazda
1. Czytnik kart SD | 2. Port USB 2.0 | 3. RJ-45 | 4. Gniazdo blokady klinowej | 5. Gniazdo zasilania | 6. USB 3.1 Type-C™ Gen 1 (DP/zasilanie) | 7. HDMI v1.4a | 8. Port USB 3.1 Gen 1 Type-A | 9. Port USB 3.1 Gen 1 Type-A | 10. Gniazdo słuchawek/mikrofonu

Wymiary i masa
1. Wysokość: 18,04 mm (0,71") | 2. Szerokość: 359,1 mm (14,1") | 3. Głębokość: 249 mm (9,8") | Masa początkowa: 1,9 kg (4,19 funta)
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | I5-8265U |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | GeForce MX 130 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 ac (gen. 5); Wbudowany Bluetooth |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x HDMI; 1x DisplayPort; 1x Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe; 4x USB 2.0; 2x USB 3.0; 1x USB-C; 1x RJ45; Czytnik kart pamięci |
| System | Windows 10 Pro |
| Dodatkowe informacje | Obsługa gestów; Czytnik linii papilarnych |
| Okres gwarancji | 3 lata |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17