DELL VOSTRO 5620 I7-1260P/16GB/512GB/W11P
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Procesor Intel Core i7
Jednymi z najwydajniejszych procesorów stosowanych w Laptopach Dell są modele Intel Core i7. Oferują one niemal najwyższą wydajność, największą liczbę rdzeni i wątków oraz są najczęstszym wyborem wśród najbardziej wymagających użytkowników (niezbędny w Laptopach dla grafików, projektantów, architektów i programistów). Ich moc obliczeniowa jest odpowiednia dla najbardziej wymagających zadań.
Pamięć RAM 16 GB
Pamięć RAM 16GB ma ogromny wpływ na funkcjonowanie Laptopa Dell, dlatego możesz od razu zakupić Laptop wyposażony w 16 GB pamięci RAM i wykorzystać w pełni potencjał swojego Laptopa Dell. Zastosowany typ pamięci RAM w Dell Vostro 5620 w porównaniu z poprzednim cechuje się większą wydajnością przy większej energooszczędności. To gwarantuje płynną pracę Laptopa Dell i lepszą współpracę z procesorem i zintegrowaną kartą graficzną, a więc możliwość pracy z wieloma programami jednocześnie.
Dysk SSD 512 GB
Dysk SSD 512 GB w Laptopach Dell Vostro 5620 to przestrzeń nie tylko na system operacyjny Windows 11 czy pakiet biurowy Microsoft Office. To miejsce na liczne dane i aplikacje potrzebne do codziennej pracy. Laptop Dell Vostro 5620 wyposażony w dysk SSD zapewni również płynne działanie systemu, aplikacji i wydajną praca biurową.
Podświetlana klawiatura
Podświetlana klawiatura, w którą wyposażony jest Laptop Dell Vostro 5620 pozwala na pracę nawet w ciemności, bez konieczności włączania dodatkowego źródła światła. Dzięki podświetleniu klawiatury w Laptopie Dell Vostro 5620 zadbasz o wydajną i komfortową pracę a także o ergonomię pracy, oszczędzając wzrok.

Klawiatura numeryczna
Dell Vostro 5620 z klawiaturą numeryczną to idealne rozwiązanie dla osób, którzy w swojej pracy często wpisują duże zestawy liczbowe, wykonują obliczenia czy korzystają z funkcji matematycznych. Obecność klawiatury numerycznej w Dell Vostro 5620 docenią też użytkownicy, na co dzień posługujący się skrótami klawiszowymi, które usprawniają ich pracę biurową. Zastosowanie tego typu klawiatury zwiększa efektywność pracy.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Intel Core i7-1260P Mobile Processor Series |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 16" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Karta muzyczna | Realtek ALC3254 |
| Połączenia sieciowe | Karta sieciowa LAN [Mbps] 10/100/1000, Karta bezprzewodowa: 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth Tak, 5.2 |
| Złącza | Gniazdo słuchawkowe, USB-C 3.2 Gen2, 2x USB 3.2 Gen1 |
| System | Windows 11 Pro |
| Waga | 1,9kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17