DELL VOSTRO 5625 R7-5825U/16GB/512GB/W11P
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
DELL VOSTRO 5625 R7-5825U/16GB/512GB/W11P
(N1005VNB5625EMEA01_PS)

Jeszcze lepsza perspektywa na sukces
Dell Vostro 5625 oferuje swoim użytkownikom duży, 16-to calowy ekran o ponadprzeciętnej rozdzielczości. W efekcie pozwoli on dostrzec im dodatkowe szczegóły obrazu oraz wyświetli więcej treści jednocześnie. Nie stanowi to jednak jego jedynej zalety. Nowoczesne procesory oraz szybkie i pojemne pamięci gwarantują mu wysoki poziom wydajności. Dzięki temu użytkownik laptopa może bez problemów osiągnąć wszystkie zamierzone danego dnia cele. Warto też podkreślić styl, w jakim wykonano obudowę komputera. Przyciąga ona bowiem spojrzenia wszystkich ludzi dookoła, gwarantując wywarcie pozytywnego wrażenia na potencjalnych klientach. Vostro 5625 wypełniono również wieloma innymi elementami, które łącznie przyczynią się do sukcesów jego posiadacza.
Wydajność zaspokajająca potrzeby
Vostro 5625 wyposażono w nowoczesne procesory firmy AMD. Ich moc obliczeniowa jest na tyle znacząca, iż większość typowych zadań nie stanowi dla tego komputera żadnego problemu. Zostaną one bowiem zakończone w rekordowo krótkim czasie, pozwalając użytkownikowi szybciej przejść do kolejnego, przypisanego mu zlecenia. Do opisanej sytuacji przyczyniają się również półprzewodnikowe pamięci: operacyjna i masowa. Ich minimalne opóźnienia w transferze danych zapewniają nieprzerwany przepływ informacji, a w efekcie oszczędzają czas posiadacza laptopa. Opcjonalna, dedykowana karta graficzna z kolei wywoła podobne efekty w zakresie przetwarzania i edycji obrazu, grafik i wideo.

Pomysłowe rozwiązania
Vostro 5625 oferuje swoim użytkownikom dużą, 16-to calową matrycę, zapewniającą lepszą widoczność wszelakiego rodzaju treści. Zastosowanie dookoła niej wąskich ramek sprawiło, że laptop nie jest przesadnie duży i nadal pozostaje łatwy w transportowaniu. Przetestowano go także między innymi pod kątem wytrzymałości, w myśl standardów określonych w certyfikacie MIL-STD-810. Komputer wywołuje również pozytywne wrażenia na swoim otoczeniu, a to za sprawą wysokiej jakości materiałów wykonania. Wywoływaniem dwojakiego efektu cechuje się z kolei specjalnie zaprojektowany zawias. Otwarcie Vostro 5625 unosi bowiem jego spód, usprawniając cyrkulację powietrza w układzie chłodzenia. Ustawia to też klawiaturę pod delikatnym kątem, zwiększając komfort podczas pisania.

Mobilność oraz wygoda
Vostro 5625 umożliwia swoim użytkownikom komfortowe wykonywanie ich obowiązków, zwłaszcza w trakcie przebywania poza biurem. Wpływa na to kilka jego cech, wśród których znajdują się: duży, wyraźny ekran oraz klawiatura z blokiem numerycznym. Ta kombinacja pozwoli łatwo przeglądać, edytować i tworzyć wszelkiego rodzaju treści. Opcjonalne podświetlenie klawiszy jest świetnym rozwiązaniem np., gdy użytkownik przesiaduje w zacienionym pomieszczeniu. Na mobilność komputera w największym stopniu wpływa jego lekkość, a także długi czas pracy na baterii. Cechy te gwarantują łatwość przenoszenia, a także możliwość zapomnienia o konieczność podpięcia laptopa do sieci elektrycznej.

Skuteczne zabezpieczenia
Vostro 5625 oddaje do dyspozycji użytkownika mechanizmy ochrony danych, które skutecznie zabezpieczą wszystkie tajemnice przedsiębiorstwa. Na pierwszym miejscu znajduje się wbudowany moduł TPM, generujący unikatowy klucz szyfrowania. Wykorzystanie go do zakodowania plików na dysku twardym komputera gwarantuje ich bezpieczeństwo, nawet w wypadku włamania hakerskiego. Na straży fizycznego dostępu do laptopa stanąć może opcjonalny czytnik linii papilarnych. Do autoryzacji wykorzystuje on bowiem unikatowość odcisków palców każdego człowieka. Jest to nie tylko wysoce skuteczne, ale też szybkie w zastosowaniu rozwiązanie (zwłaszcza w porównaniu z skomplikowanymi hasłami logowania).

Dane techniczne
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | R7-5825U |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 13" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Radeon™ Graphics |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 1 Gbps; WiFi 6 (802.11 ax), Bluetooth 5.2 |
| Złącza | HDMI 1szt, USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) 2szt, USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) 1szt, RJ-45 [LAN] 1szt, wejście jack combo |
| System | Windows 11 Pro |
| Waga | 2kg |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17
