DELL XPS 15 I5-6300HQ/8/1TB+32SSD/GTX960M-2/W10P
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
DELL XPS 15
Laptop firmy Dell wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Core i5-6300HQ o taktowaniu 2.3 GHz, dedykowaną kartę graficzną GeForce GTX 960M z 2GB pamięci DDR5 oraz 8GB pamięci RAM DDR4 o czestotliwości 2133 MHz. Urzadzenie posiada 15.6 calowy ekran o rozdzielczości FullHD (1920x1080) z podświetleniem LED. Dodatkowo laptop posiada złącza HDMI, Ethernet oraz trzy porty USB w tym dwa działające w standardzie 3.0, pozwalającym nawet na 10-krotnie szybsze przesyłanie danych. Dysk twardy o pojemności 1TB pozwoli na przechowanie dużej ilości danych.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-6300HQ 4x2.3GHz(turbo 3.2GHz),6MB Cache, 64-bit |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 530 ;nVidia Geforce GTX 960M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Intel High Definition Audio ;Waves MaxxAudio Pro ;Wbudowane głośniki ;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 3.1 Type-C;1x HDMI;1xThunderbolt;Słuchawkowe/mikrofonowe;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Multi Touchpad ;Obsługa gestów;Klawiatura wyspowa ;Podświetlana klawiatura;Tworzywo sztuczne ;Wzmocniona konstrukcja;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17