ENDORFY SPARTAN 5 MAX ARGB CHŁODZENIE CPU
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Chłodzenie procesora ENDORFY Spartan 5 MAX ARGB 120mm
ENDORFY Spartan 5 MAX ARGB to bardzo cicha i wydajna chłodnica procesora. W najwyższym miejscu ma 14,6 cm, więc mieści się w kompaktowych obudowach. Dodatkowo ma podświetlenie ARGB, dzięki czemu konfiguracja będzie stylowa. 120-milimetrowy wentylator Fluctus ARGB oraz gęsto użebrowany radiator zapewniają niskie temperatury pracy procesora. Co więcej, Spartan 5 jest kompatybilny z wieloma podstawkami i wysokimi pamięciami RAM.
Cicha i wydajna praca chłodnicy
ENDORFY Spartan 5 MAX ARGB został zaprojektowany tak, aby nie hałasował nawet wtedy, kiedy pracuje naprawdę ciężko. Wbudowany 120-milimetrowy wentylator Fluctus ARGB ma specjalnie wyprofilowane łopatki z falistą krawędzią. Owiewają one gęsto ułożone żebra radiatora i pracują cicho. Radiator z kolei, dobrze zbiera energię cieplną. Podłączone do niego ciepłowody bezpośrednio stykają się z powierzchnią procesora, co znacznie poprawia odbieranie wysokich temperatur.
Podświetlenie ARGB
Zainstalowany w chłodnicy ENDORFY Spartan 5 MAX wentylator Fluctus ma podświetlenie ARGB. Dzięki temu możesz podświetlić cooler na dowolny kolor albo ustawić sobie efekt iluminacji na przykład mieniącą się tęczę, albo pulsującą falę. Dzięki temu Spartan 5 jest dopasowany do Twojego stanowiska gamingowego.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 6 lat |
| Typ gwarancji | producenta |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Sposób montażu | Wertykalny |
| Ilość wentylatorów | 1 |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Prędkość obrotowa | 250 - 1500 obr./min |
| Maksymalne TDP | 180 W |
| Wtyczka zasilająca | 4 PIN PWM + 3 PIN ARGB |
| Podświetlenie | Tak |
| Żywotność | 100 000 h |
| Rozmiar chłodnicy | 146 x 125 × 65 mm |
| Waga | 490 g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17