ENDORFY THOCK TKL WIRELESS KAILH BLACK KLAWIATURA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ENDORFY THOCK TKL WIRELESS KAILH BLACK
O zwycięstwie decydują nie tylko umiejętności, ale także odpowiedni sprzęt. Zapewnij sobie właściwe zaplecze technologiczne i wybierz gamingową klawiaturę ENDORFY Thock TKL Wireless Black. Wytrzymała konstrukcja i szybkie czasy reakcji tworzą idealne narzędzie do wielogodzinnych sesji z ulubioną grą. Postaw na ENDORFY Thock TKL Wireless Black i przechyl szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Więcej miejsca na Twoje sprawy
Każdego dnia mierzysz się z nowymi wyzwaniami – wygrywasz wyścigi, pokonujesz smoki, tworzysz. Taka praca pochłania masę czasu i wolnej przestrzeni. Właśnie dlatego stworzono Thock TKL Wireless Black. Jest to mała klawiatura, która daje Ci więcej miejsca na Twoje sprawy.
Połącz się jak chcesz
Thock TKL Wireless Black to najlepsza klawiatura każdego, kto lubi elastyczne rozwiązania. Połączysz ją z innymi sprzętami na 3 różne sposoby. Sparuj ją bez problemu z komputerem i klikaj sobie z wygodnej kanapy.
Przełączniki Kailh Box Black
Dokończyć wpis na bloga, pogadać ze znajomymi, napisać raport dla szefa, pokonać przeciwników w grze. Kiedy Twoja lista zadań robi się coraz dłuższa, potrzebujesz asa w rękawie niezawodnych przełączników, z którymi ukończysz każde wyzwanie.
Wytrzymała i elegancka konstrukcja
Każdy z „keycapów” wykonano w technologii Double Shot. W trakcie tego procesu do formy klawisza wstrzykuje się dwa rodzaje wytrzymałego i odpornego na ścieranie tworzywa. Dzięki temu przyciski nie wymagają dodatkowego wykończenia (jak w przypadku malowanych nakładek). To prawdziwa tarcza, która chroni przed wytarciem. Do tego w każdej chwili możesz ją zdjąć – na przykład do czyszczenia. Na spodzie klawiatury zostało ukryte poręczne narzędzie do ich demontażu.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Bezprzewodowa + Przewodowa |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlenie klawiszy | Tak |
| Klawisze do multimediów | Tak |
| Dł. przewodu | 180 cm |
| Wymiary | 362 x 140 x 43 mm |
| Waga | 790 g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17