EPSON EH-TW5300 2200L PROJEKTOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
OBRAZY W JAKOŚCI FULL HD 1080P
Model EH-TW5300 umożliwia projekcję w rozdzielczości Full HD 1080p, dzięki czemu możesz cieszyć się każdym detalem w najwyższej jakości. To idealne rozwiązanie do wspólnego oglądania filmów i zdjęć na dużym ekranie.
11 LAT FILMÓW I RODZINNEJ ROZRYWKI
Model EH-TW5300 oferuje wiele opcji łączności, dzięki czemu w prosty sposób udostępnisz filmy i zdjęcia na dużym ekranie. Funkcje plug and play zapewniają szybką konfigurację i łatwość użytkowania, a dzięki długiej żywotności lampy możesz oglądać filmy na dużym ekranie codziennie przez następne 11 lat.
PRECYZYJNE ODWZOROWANIE CIENI I GŁĘBOKIE CZERNIE
Przy tak bogatej ofercie materiałów w jakości HD chcesz, aby obraz był krystalicznie czysty i ostry. Głęboka czerń i wysoki dynamiczny kontrast wynoszący nawet 35 000:1 zapewnią doskonałe wrażenia nawet w najciemniejszych i najbardziej klimatycznych scenach. Rozdzielczość Full HD 1080p zapewnia rewelacyjną jakość obrazu. Nie umknie Ci żaden szczegół.
OGLĄDAJ FILMY I SPORT NA DUŻYM EKRANIE
Epson EH-TW5300 to przystępny cenowo, wysokiej jakości projektor domowy 3D i 2D z technologią 3LCD, dzięki któremu filmy oglądane w domu będą sprawiać Ci tyle samo radości co te oglądane w kinie.
BARDZIEJ WYRAZISTY, OSTRY I PŁYNNY OBRAZ W JAKOŚCI FULL HD
Ciesz się bardziej wyrazistym, ostrym i płynnym dynamicznym obrazem 2D i 3D w olśniewającej jakości Full HD. Projektor EH-TW5300 oferuje interpolację klatek, funkcję powiększania obrazu oraz konwersję z 2D na 3D, aby zapewnić najlepsze wrażenia.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Rozdzielczość optyczna | 1920 x 1080 |
| Jasność | 2200 lm |
| Kontrast | 35 000:1 |
| Rozmiar obrazu (przekątna) | 34" - 332" |
| Format obrazu | 16:9 |
| Żywotność lampy | 4.000 h Żywotność;7.500 h Żywotność (w trybie oszczędnym) |
| Współczynnik projekcji | 1,22 - 1,47:1 |
| Moc lampy | 200 W |
| Wifi | Nie |
| Głośniki | Tak |
| Złącza wejścia | Wejście VGA;Wejście HDMI (2x);Wejście sygnału kompozytowego;Wejście audio typu cinch |
| Złącza wyjścia | Stereofoniczne wyjście audio mini-jack |
| Pozostałe złącza | Złącze USB 2.0 typu A;Złącze USB 2.0 typu Mini-B;MHL |
| Waga | 2.9 kg |
| Wymiary | 297x244x116mm |
| Dołączone akcesoria | Urządzenie podstawowe;Kabel zasilający;Skrócona instrukcja uruchomienia;Pilot z bateriami;Instrukcja obsługi (CD);Dokumenty gwarancyjne |
| Dodatkowe informacje | Zamek Kensington;Blokada panelu obsługi |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17