EPSON EH-TW650 1080P 3100L WIFI PROJEKTOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ciesz się ulubionymi filmami dzięki temu projektorowi Full HD. Można go z łatwością przenosić i jest prosty w konfiguracji, dzięki czemu możesz usiąść wygodnie i cieszyć się obrazem o jasności 3100 lumenów. Wiele przydatnych funkcji i wyjątkowo długi czas eksploatacji lampy, który wynosi aż do 11 lat, sprawiają, że projektor jest bardzo ekonomiczny w użytkowaniu.
Wielki ekran
Daj się porwać ulubionym filmom i grom dzięki projektorowi Full HD 1080p, który pozwala wyświetlać obraz na ekranie o przekątnej 300 cali. Za sprawą technologii 3LCD wyświetlane materiały są nawet trzykrotnie jaśniejsze niż w przypadku konkurencyjnych produktów2. Współczynnik kontrastu o wartości 15 000:1 pozwala uzyskać wyraziste cienie i głębokie czernie.
Jasny, piękny obraz
Usiądź wygodnie i odpocznij, rozkoszując się wspaniałym obrazem. Nasze projektory mają szereg zaawansowanych funkcji, które działają płynnie w tle, aby zapewnić Ci mnóstwo niezwykłych wrażeń.

Wyrazisty i intensywny obraz
Rozdzielczość Full HD i zaawansowana technologia przetwarzania obrazu zapewniają większą wyrazistość. Możesz wybrać jeden z pięciu zaprogramowanych trybów, aby dostosować obraz do swoich upodobań.
Wysoki kontrast
Obraz ma większą głębię i jest wyraźniejszy, a gradacja pomiędzy jasnymi i ciemnymi obszarami jest płynniejsza.
Poszerz swoje możliwości
Spraw, by Twój dom stanął w centrum akcji dzięki projektorom firmy Epson. Teraz niezależnie od tego, czy oglądasz mecz, klasyk filmowy lub ulubiony serial, czy grasz w najnowszą grę wideo — dzięki dużemu obrazowi na pewno będzie to wyjątkowa rozrywka. Zaproś rodzinę i przyjaciół, by razem z nimi dzielić te niezapomniane chwile.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Rozdzielczość optyczna | 1920 x 1080 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Jasność | 3100 lm |
| Kontrast | 15 000:1 |
| Rozmiar obrazu (przekątna) | 30" - 300" |
| Format obrazu | 16:9 |
| Żywotność lampy | 4 500 h (tryb normalny);7 500 h (tryb ekonomiczny) |
| Współczynnik projekcji | 1,35 m - 1,64 m ( 60 cal ekran) |
| Wifi | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Złącza wejścia | Wejście VGA;Wejście HDMI (2x);Wejście sygnału kompozytowego;Wejście audio typu cinch |
| Pozostałe złącza | Złącze USB 2.0 typu A;Złącze USB 2.0 typu B;MHL |
| Waga | 2.7 kg |
| Wymiary | 302x252x92mm |
| Dołączone akcesoria | Urządzenie podstawowe;Kabel zasilający;Kabel zasilający;Pilot z bateriami;Instrukcja obsługi (CD);Warranty card |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką Kensington Lock |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17