EPSON L355 WIFI URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
EPSON L355
Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi i dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
Urządzenie L355 oferuje cechuje bardzo niski koszt drukowania monochromatycznego i w kolorze w przeliczeniu na stronę — z każdego zestawu pojemnych tuszy można wydrukować 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze.
Dzięki głowicy drukującej Micro Piezo i oryginalnym atramentom firmy Epson urządzenie L355 umożliwia wykonywanie dobrych jakościowo wydruków, a w razie potrzeby można liczyć na gwarancję i serwis przez 12 miesięcy (lub 30 000 stron).
Specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament jest w pełni zintegrowany z drukarką, aby można było niezawodnie drukować w kolorze bez zanieczyszczeń i kłopotów występujących często w przypadku nieoryginalnych systemów uzupełniania atramentu i pojemników z atramentem innych firm. Urządzenie L355 można bardzo łatwo przygotować do działania: wystarczy napełnić je otrzymanym atramentem, włączyć i zalać system atramentowy. I już urządzenie L355 jest gotowe do drukowania.
L355 usprawnia pracę biura dzięki szybkości drukowania 9 stron na minutę oraz funkcji Epson iPrint pozwalającej na bezprzewodowe przesyłanie plików do wydrukowania ze smartfonów i tabletów w obrębie biura. Ponadto nowa funkcja wielokrotnego kopiowania w urządzeniu L355 pozwala na skopiowanie jednej strony od razu nawet w 99 egzemplarzach, co jest bardzo przydatne, gdy trzeba szybko przygotować dokumenty na spotkanie.
Urządzenie L355 dobrze wkomponowuje się w dowolne środowisko robocze, a jego pole powierzchni podstawy jest o 12 procent mniejsze niż poprzednich modeli.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono 5760x1440 dpi;Kolor 5760x1440 dpi |
| Szybkość druku mono | do 33 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 15 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 90 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna do 1200x2400 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier B5;Papier 9 x 13;Papier 10x15;Papier 13 x 18;Papier 13 x 20;Papier 20 x 25;Pocztówki;Koperty |
| Wymiary | 474x300x145mm |
| Waga | 4,4 kg |
| Inne cechy | Wyświetlacz LCD(Monochromatyczny 2-wierszowy);Ręczny Duplex;W zestawie: Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Kabel zasilający, Instrukcja montażu, Instrukcja obsługi, Instrukcja obsługi (CD) |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17