EPSON SX130 DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Epson Stylus SX130
Ta drukarka, skaner i kopiarka w jednym doskonale sprawdzi się w domu i w szkole, gdzie często potrzebne jest kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne, które drukuje, kopiuje i skanuje przy utrzymaniu kosztów na rozsądnym poziomie.
Oszczędność pieniędzy: oddzielne wkłady
atramentowe DURABrite Ultra to czysta oszczędność, ponieważ
wystarczy wymienić tylko zużyty kolor.
Łatwość obsługi: doskonałe urządzenie dla
użytkowników, którzy chcą wykonywać swoje szybko i przy
niewielkim nakładzie pracy. Panel sterowania z czterema
przyciskami ułatwia obsługę i konfigurację
urządzenia.
Oszczędność miejsca: niewielkie gabaryty
urządzenia SX130 sprawiają, że zmieści się doskonale w każdym
domu, a stylowa obudowa pozwala mu bez problemu wpisać się w
każde wnętrze.
- Oszczędność: Oszczędność dzięki oddzielnym wkładom atramentowym
- Wielofunkcyjność: Drukowanie dokumentów i zdjęć
- Łatwość obsługi: Panel sterowania z czterema przyciskami
- Oszczędność miejsca: Nieduże urządzenie wielofunkcyjne
- Energooszczędność: Zgodność z normą ENERGY STAR
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 5760x1440 dpi |
| Szybkość druku mono | 28 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 15 str./min. |
| Gramatura papieru | 60-220 g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | 600x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 436x304x150 mm |
| Waga | 3,9 kg |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17