EPSON SX235W DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Epson Stylus SX235W
Przeznaczone dla użytkowników kupujących pierwszą drukarkę Wi-Fi, Epson Stylus SX235W to niewielkie urządzenie o dużych możliwościach i przystępnej cenie.
Oszczędność
miejsca: SX235W jest modelem z serii małych urządzeń
wielofunkcyjnych, które są mniejsze o 39% od poprzednich modeli
firmy Epson. Elegancka, stylowa obudowa o niezwykle małych
wymiarach oznacza, że urządzenie bez problemu wpisze się w
każdy pokój bez zajmowania zbyt dużej ilości miejsca. Ponadto
małe urządzenie wielofunkcyjne zapakowane jest w pudełko
mniejsze o 25%, co oznacza, że nabywca wytwarza mniej odpadów i
dba przez to o ochronę środowiska.
Oszczędność
pieniędzy: Dzięki czterem indywidualnym wkładom atramentowym
wystarczy wymienić tylko zużyty kolor. Ta możliwość sprawia, że
jest to uniwersalne i niedrogie urządzenie. Wszechstronność
atramentu DURABrite Ultra umożliwia drukowanie zarówno zdjęć o
jakości jak z laboratorium fotograficznego, jak i wyraźnych
dokumentów tekstowych.
Oszczędność
czasu: Automatyczna konfiguracja połączenia Wi-Fi*3 sprawia, że
bezprzewodowe drukowanie z komputerów stacjonarnych i laptopów
staje się wyjątkowo proste. Nie trzeba znać ustawień swojej
sieci ani podłączać się przez USB, ponieważ drukarka SX235W
automatycznie wykrywa odpowiednie ustawienia połączenia
wymagane do konfiguracji. Kilku użytkowników może szybko i
swobodnie drukować, skanować oraz kopiować w dowolnym miejscu w
domu.
Mobilne
drukowanie: Urządzenie SX235W współpracuje również z aplikacją
Epson iPrint, która oferuje większą swobodę i niezależność.
Użytkownicy mogą szybko, łatwo i bezprzewodowo drukować zdjęcia
i dokumenty ze smartfonów i tabletów*4.
- Małe urządzenie z Wi-Fi: Bezprzewodowe drukowanie, skanowanie i kopiowanie
- Oszczędność miejsca: Najmniejsze urządzenie wielofunkcyjne firmy Epson
- Oszczędność: Oszczędność dzięki oddzielnym wkładom atramentowym
- Mobilne drukowanie: Drukowanie ze smartfonów i tabletów
- Energooszczędność: Norma ENERGY STAR
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 5760x1440 dpi |
| Szybkość druku mono | 30 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 15 str./min. |
| Gramatura papieru | 60-220 g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | 1200x2400 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 390x300x145 mm |
| Waga | 4,1 kg |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17