EPSON XP-305 WIFI DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Epson Expression Home XP-305
Urządzenie Epson Expression Home XP-305 należy do oferty małych urządzeń wielofunkcyjnych – najmniejszych urządzeń wielofunkcyjnych w ofercie firmy Epson stworzonych z myślą o wydrukach atramentowych w środowisku domowym. Ta drukarka, skaner i kopiarka oferuje użytkownikom domowym oszczędne drukowanie oraz takie dodatkowe korzyści, jak łączność Wi-Fi, wyświetlacz LCD czy drukowanie z urządzeń mobilnych.
Urządzenie Epson Expression Home XP-305 obsługuje usługi Epson Connect*1, które oferują dodatkową wszechstronność i swobodę. Rozwiązanie to pozwala użytkownikom szybko i łatwo, bezprzewodowo drukować dokumenty i fotografie ze smartfonów i tabletów. Ponadto dokumenty i obrazy można drukować z każdego miejsca na świecie wysyłając je w wiadomości e-mail bezpośrednio do drukarki.
Model XP-305 współpracuje z Apple AirPrint, które znacznie ułatwia wydruk wiadomości e-mail, fotografii, stron internetowych oraz dokumentów bezpośrednio z urządzeń z systemem iOS*2.
Urządzenie obsługuje także usługę Google Cloud Print, która umożliwia wydruki ze smartfona lub komputera w podróży.
Automatyczna konfiguracja łączności Wi-Fi sprawia, że konfiguracja laptopów i komputerów do druku bezprzewodowego jest wyjątkowo łatwa, ponieważ drukarka XP-305 automatycznie wyszukuje odpowiednie ustawienia połączenia, aby automatycznie się skonfigurować. Ponadto kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,6 cm i gniazdo kart pamięci umożliwiają łatwe drukowanie, wspomagane pomocnymi podpowiedziami.
Nowy atrament Claria Home umożliwia niedrogi, niezawodny, ostry i wyraźny druk tekstu, dokumentów oraz błyszczących zdjęć o jakości jak ze studia fotograficznego. Pojedyncze wkłady atramentowe to gwarancja oszczędności, ponieważ wymienia się tylko zużyty kolor.
Wkłady atramentowe Claria Home są dostępne w rozmiarach standardowych oraz XL. Na każdym opakowaniu przedstawiono dane dotyczące wydajności atramentu, które pozwalają znaleźć odpowiedni wkład dla drukarki. Wystarczy kierować się zdjęciem stokrotki na opakowaniu.
- Urządzenie wielofunkcyjne: Oszczędność miejsca, pieniędzy i czasu
- Wyświetlacz LCD: 3,6 cm: Drukowanie bez komputera
- Epson Connect: Drukowanie mobilne przez Wi-Fi oraz e-mail
- Autokonfiguracja Wi-Fi: Łatwe połączenie bezprzewodowe
- Pojedyncze atramenty: Wymienia się tylko zużyty kolor
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 5760 x 1440 dpi |
| Szybkość druku mono | 8,7 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 4,5 str./min. |
| Gramatura papieru | 75 - 180 g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | 1200 x 2400 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 390 x 300 x 145 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17