ESHARK ESL-HS1 KOTO SŁUCHAWKI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

Słuchawki eShark ESL-HS1 KOTO
Zestaw słuchawkowy stworzony z myślą o graczach, którzy koncentrują się na wydajności i jakości ponad wszystko. Wyraźny i pełny dźwięk, wyraźnie brzmiący mikrofon, odłączany mikrofon i najwyższy komfort.
Przetrowniki 50mm
Wyraźne i bardzo precyzyjne przetworniki 50 mm pozwalają poczuć nawet niewielkie dźwięki w grze. Na pewno usłyszysz każdy krok, który zrobi twój wróg.


Komfort
Duże i miękkie nauszniki zapewnią idealne dopasowanie i doskonałą izolację dźwięku. Dzięki poduszkom nausznym o grubości 2 cm z łatwością zanurzysz się w rozgrywkę.
Odpinany mikrofon
Odczepiany mikrofon zapewnia pełną elastyczność. Mikrofonu jest również elastyczny i można go ustawić według własnych preferencji.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Nie |
| Rodzaj złącza | 2x Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 2m |
| Wielkość przetwornika | 50mm |
| Pasmo przenoszenia | 20Hz - 20kHz |
| Impedancja | 16 Ohma |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17