ESPERANZA ETB106HD DREAM TAB 7" AX2 HD TABLET
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wydajny procesor o częstotliwości taktowania 2x1.3GHz
Szybki i wydajny procesor umożliwiają sprawne działanie aplikacji zainstalowanych na tablecie. Aplikacje takie jak gry, multimedia, programy użytkowe, czytniki boków itp. działają szybko i sprawnie dając użytkownikowi wygodne narzędzie do pracy i zabawy.
Wydajna pamięć RAM typu DDR3
Wbudowana pamięć RAM typu DDR3 zapewnia bardzo szybka komunikacje urządzeń wewnętrznych zapewniając sprawne i szybkie zarzadzanie uruchamianymi aplikacjami.
Szybki i pojemny dysk flash o pojemności 4GB
Wbudowany dysk flash o pojemności 4GB zapewnia przechowywanie dużej ilości danych, zdjęć, filmów i różnego rodzaju aplikacji
Modem 3G
Tablet został wyposażony w szybki, wewnętrzny modem 3G. Zapewnia on doskonałą jakość połączenia z internetem bez względu na miejsce, w którym znajduje się użytkownik tabletu. Działa w standardzie WCDMA 900/2100MHz i współpracuje z darmową siecią Aero2R. Radio FM Wbudowane radio umożliwia słuchanie ulubionych stacji radiowych FM. Odbiornik GPS Wbudowany wysokiej klasy odbiornik GPS pozwala na identyfikowanie położenia użytkownika w programach nawigacyjnych oraz wykorzystywanie współrzędnych w innych programach (np. dodawanie współrzędnych do aktualnie robionych zdjęć). Bluetooth v.4.0 Tablet MX2 3G został wyposażony w moduł Bluetooth v.4.0. Z łatwością można teraz podłączyć do tabletu akcesoria komputerowe czy słuchawki bez pośrednictwa kabli.
Czytnik kart pamięci microSD z obsługa kart SDHC do 32GB
Pamięć wewnętrzna można w bardzo łatwy sposób powiększyć za pomocą wbudowanego czytnika kart pamięci microSD z obsługa wydajnych i szybkich układów SDHC aż do 32GB
Akumulator o pojemności 2800 mAh
Zapewnia użytkownikowi długi czas działania urządzenia bez konieczności częstego ładowania z gniazdka 230V. Duża pojemność zastosowanego akumulatora przekłada się na możliwość wielogodzinnej pracy z użyciem połączenia WiFi, podczas pracy z aplikacjami użytkowymi lub oglądaniu filmów w jakości HD.
Bardzo czuły mikrofon umożliwiający sterowanie funkcjami głosowymi
Zaawansowana funkcja sterowania głosem daje możliwość uruchamiania stron za pomocą wypowiedzianych słów w kierunku mikrofonu.
Jedno szybkie złącze komunikacji przewodowej USB 2.0
Komunikacja z komputerem za pomocą szybkiego łącza USB 2.0, wbudowane złącze micro-usb wyposażone w obsługę OTG za pomocą którego tablet komunikuje się z urządzeniami zewnętrznymi.
Duzy zasięg komunikacji bezprzewodowej WiFi
Najnowszy moduł komunikacji bezprzewodowej WiFi działający w standardzie 802.11n zapewnia bardzo szybka i bezpieczna komunikacje tabletu z punktem dostępowym takim jak router, zapewniając wygodne przeglądanie stron internetowy, płynne odtwarzanie filmów w jakości HD.
Tryb multitouch pięciopunktowy
Zaawansowany tryb 5-punktowego multitouch zapewnia obsługę do 5-punktów jednocześnie, dzięki czemu można używać jednocześnie 5 palców do obsługi programów i aplikacji.
Dane techniczne
| Model | DREAM TAB 7" |
| Part Number | ETB106HD |
| Procesor | Allwinner A23 Dual Core 2x1.5GHz |
| Częstotliwość procesora | 2x1.5GHz |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Pamięć flash | 4 GB |
| Rozmiar matrycy | 7" |
| Kamera | 0.3 Mpix - przednia ;0.3 Mpix - tylna |
| Złącza | 1x Micro USB;1x MicroSD;Wyjście słuchawkowe 3,5mm;DC |
| Komunikacja | Bluetooth; WiFi ;WWAN/3G |
| Modem 3g | Tak |
| Bateria | 2400mAh |
| Wymiary | 120x220x5mm |
| Wyposażenie | Akumulator ;Bateria; Ładowarka ;Przewód zasilający |
| Waga | 515g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17