EVGA GTX970 4GB/256 FTW ACX VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
EVGA GeForce GTX970 4096/256 ACX 04G-P4-2978-KR
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Typ chipsetu | GeForce GTX 970 |
| Typ chłodzenia | aktywny |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Zainstalowana pamięć wideo | 4096 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia |
|
| Taktowanie pamięci (rzeczywiste) | 1752,5 MHz |
| Taktowanie pamięci (efektywne) | 7010 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 4096 x 2160 pikseli |
| Złącza zewnętrzne | |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Złącze DVI | 2 szt. |
| Złącze HDMI | 1 szt. |
| Złącze DisplayPort | 1 szt. |
| Cechy dodatkowe | |
| Obsługiwane standardy |
|
| Obsługa technologii AMD CrossFire/CrossFireX | Nie |
| Obsługa technologii NVIDIA SLI | Tak |
| Obsługa wielu monitorów | Tak |
| Obsługa HDCP | Tak |
| Low-profile (karta niskoprofilowa) | Nie |
| Śledzie Low-profile w zestawie | Nie |
| Obsługiwane funkcje |
|
| Minimalna zalecana moc zasilacza | 500 Wat |
| Dodatkowe informacje |
|
| Pozostałe informacje | |
| Zawartość zestawu | sterowniki na CD |
| Szerokość | 241,3 mm |
| Głębokość | 111,15 mm |
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Pamięć | 512 MB |
| Taktowanie pamięci | 7010 |
| Taktowanie rdzenia | 1367 |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17