EVGA GTX970 4GB/256 SSC ACX VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
- Szyna pamięci: 256-bit
- Taktowanie pamięci (rzeczywiste): 1752,5 MHz
- Maksymalna rozdzielczość obrazu: 4096 x 2160 pikseli
- Typ złącza magistrali: PCI-E 16x
- Obsługa technologii AMD CrossFire/CrossFireX: Nie
- Obsługa technologii NVIDIA SLI: Tak
- Obsługa wielu monitorów: Tak
- Obsługa HDCP: Tak
- Obsługiwane funkcje: NVIDIA Dynamic Super Resolution technology, NVIDIA MFAA, NVIDIA GameWorks, NVIDIA GameStream, NVIDIA G-Sync, NVIDIA GPU Boost, NVIDIA Adaptive V-Sync, NVIDIA Surround, NVIDIA CUDA
- Minimalna zalecana moc zasilacza: 500 Wat
- Dodatkowe informacje: Taktowanie bazowe 1190MHz, Taktowanie boost 1342MHz
- Zawartość zestawu: sterowniki na CD
- Szerokość: 256.5 mm
- Głębokość: 111.15 mm
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 4 GB |
| Taktowanie pamięci | 7010 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1190 MHz Boost: 1342 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | Pamięć GDDR5;HDCP;CUDA;DirectX 12;OpenGL 4.4;Obsługa wielu monitorów; |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17