FURY SKYRAIDER PODŚWIETLANA KLAWIATURA NFU-1697
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Fury Skyrairder
Wielofunkcyjna klawiatura to niezbędny element na stanowisku każdego gracza. Poznaj Fury Skyraider i zapewnij sobie przewagę! Ergonomiczna konstrukcja, nienaganny design oraz szeroka gama funkcji – wszystko po to, aby dostarczyć Ci idealne narzędzie do pełnych sukcesów rozgrywek. Usiądź wygodnie i chwyć Fury Skyraider, a każda potyczka okaże się niezwykle emocjonująca!
ANTI - GHOSTING
Dla zapewnienia maksymalnej dokładności podczas gry, Fury Skyraider wzbogacono o funkcję Anti – Ghosting dla 11 klawiszy. Dzięki temu klawiatura gwarantuje perfekcyjne odczytanie każdego wciśniętego przycisku, nawet gdy użyjesz wielu klawiszy na raz. Skomplikowane combo nie stanowi żadnego problemu dla Skyraidera. Nie pozwól sobie na kompromisy!
EFEKTOWNE PODŚWIETLENIE
Fury Skyraider to funkcjonalność zamknięta w imponującej konstrukcji. Oryginalny kształt urządzenia przykuje uwagę i zachwyci nawet najbardziej wymagających graczy. Całość dopełnia zjawiskowe, wielokolorowe podświetlenie klawiszy, które nadaje klawiaturze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki czterem trybom jasności dopasujesz urządzenie do swoich potrzeb i sprawisz, że stanie się ono idealnym uzupełnieniem Twojego stanowiska.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie klawiszy | Tak |
| Klawisze do multimediów | Tak |
| Dł. przewodu | 1,6m |
| Wymiary | 44 x 20 x 3.4 cm |
| Waga | 700 g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17