GAINWARD GT520 1024/64 DDR5 VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ekonomiczna karta graficzna przeznaczona do multimediów i do pracy, jednoslotowa, chłodzona aktywnie.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Pamięć | 1 GB |
| Taktowanie pamięci | 535 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 810 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 1 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 0 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17