GAINWARD RTX3060 12GB/192 DDR6 GHOST
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 3060 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 12 GB |
| Taktowanie pamięci | 7500 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1777 MHz |
| Rdzenie CUDA | 3584 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17