GENIUS HS-G700V SŁUCHAWWKI Z WIBRACJAMI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Składany zestaw słuchawkowy do gier z wirtualnym kanałem 7.1
Słuchawki Genius HS-G700V Cavimanus należą do produktów z serii GX-Gaming.
Do prestiżowej serii GX Gaming dołączył zestaw słuchawkowy Cavimanus, który jest adresowany do profesjonalnych graczy. Wyróżnia go przede wszystkim dźwięk przestrzenny w standardzie 7.1 oraz unikalna funkcja wibracji.

Nowe słuchawki charakteryzują się dużymi membranami o średnicy 40 mm. Ich konstrukcję oparto o neodymowe magnesy głośników. Innowacyjna funkcja wibracji powinna natomiast przełożyć się na jeszcze bardziej ekscytującą rozgrywkę. Co istotne, w zestawie znajduje się mikrofon, który w każdej chwili można złożyć. Głośność dostosujemy za pomocą potencjometru umieszczonego na obudowie słuchawek. Każdy powinien zdawać sobie sprawę z tego, że aby przetrwać w wirtualnym świecie gier, trzeba słyszeć każdy krok i ruch wroga na tyle wcześnie, by w porę zareagować. Słuchawki dla graczy Cavimanus są najpotężniejszą bronią, niezbędną na każdym polu bitwy.
Najważniejsze cechy:
- Dźwięk przestrzenny 7.1 zapewnia wyśmienite doznania podczas grania
- Unikalny system wibracji
- Pozłacany wtyk USB
- Potężne, 40-milimetrowe membrany
- Wbudowany mikrofon
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | USB |
| Długość przewodu | 2,5m |
| Wielkość przetwornika | 40mm |
| Pasmo przenoszenia | 20Hz - 20kHz |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Dodatkowe informacje | Unikalny system wibracji;Dźwięk przestrzenny 7.1 zapewnia wyśmienite doznania podczas grania |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17