GIGABYTE GEFORCE® GTX 1080 8192/256 GV-N1080G1 GAMING-8GD
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Karty graficzne serii GIGABYTE G1 Gaming wyznaczają nowy stopień perfekcji w dążeniu do extremalnych doświadczeń graficznych dla entuzjastów gier. Oparte o rewolucyjną architekturę GPU NVIDIA® Pascal™, karty graficzne serii G1 Gaming wprowadzą Cię w nieprawdopodobne wrażenia w grach komputerowych.
- Oparcie karty o architekturę Pascal™ oferuje najwyższą wydajność i energooszczędność
- Obsługa ekranów w rozdzielczości 8K z odświeżaniem 60Hz (wymaga dwóch złącz DP1.3)
- Wyjątkowa wydajność w grach Virtual Reality
Układ chłodzenia WINDFORCE 3X zbudowany jest z 3 miedziowych kompozytowych heat-pipe’ów, radiatora o specjalnym kształcie żeber oraz wentylatorów, o unikalnym kształcie ostrzy, tworzących niezwykle efektywny system rozpraszania ciepła, umożliwiającego uzyskanie wyższej wydajności przy niższych temperaturach.

Wyjątkowy Kształt Ostrzy Wentylatorów
Przepływ powietrza jest rozdzielony na trójkątnym narożniku wentylatora i gładko poprowadzony przez nacięcia 3D na jego powierzchni, skutecznie zwiększając przepływ powietrza o 23% w stosunku do tradycyjnych wentylatorów.

Aktwny Wentylator 3D z Wskaźnikami LED
Półpasywne wentylatory pozostają wyłączone, gdy obciążenie GPU jest nieznaczne. Wskaźnik LED na górze karty graficznej, wyświetla w trybie rzeczywistym aktualny stan pracy wentylatora.

Ciepłowody Kompozytowe
Kompozytowe ciepłowody (heat-pipes) zapewniają znakomitą przewodność cieplną, dla zapewnienia efektywnego transferu ciepła pomiędzy dwoma punktami, zwiększając wydajność chłodzenia o 29%.

Ciepłowody bezpośrednio przylegające do GPU
Miedziowe ciepłowody są wyprofilowane tak, aby zmaksymalizować bezpośredni kontakt do układu GPU.

Programowalne ustawienia oświetlenia z wyborem spośród 16,8M kolorów
Z opcją ustawienia 16,8M opcji kolorystycznych oraz licznych efektów świetlnych, możesz teraz skonfigurować swój ulubiony schemat komputera za pomocą narzędzia XTREME Engine.
Stylowy Metalowy Backplate
Metalowy backplate zapewnia sztywność i ochronę dla strukturę karty, dodając jednocześnie estetyczny wygląd.

Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 10010 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1721 MHz (1860 MHz w trybie Boost) |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | DirectX 12;OpenCL 1.2;OpenGL 4.5;Liczba rdzeni CUDA: 2560 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17