GIGABYTE GEFORCE® GTX 750 TI 4096/128 DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Karta graficzna GeForce GTX dla graczy na chipsecie GeForce GTX 750 Ti WindForce ze złączem PCI-Express 3.0 x16, wyposażona w 4 GB pamięci RAM GDDR5, chłodzona za pomocą radiatora i dwóch wentylatorów. Charakteryzuje się szyną danych 128 bit i maksymalną wspieraną rozdzielczością 4096 x 2160. NVIDIA GeForce Experience. Zapewnij sobie najlepsze wrażenia w trakcie rozgrywki dzięki sterownikom graficznym NVIDIA z oprogramowaniem GeForce Experience, automatycznie optymalizującym ustawienia w grach.
Twin Frozr IV
Chłodzenie Twin Frozr składa się z dużego radiatora który przekłada się na dużą powierzchnię odprowadzanego ciepła. Ciepło z rdzenia karty przenoszone jest poprzez rurki cieplne SuperPipes wykonane w w specjalnej technologii firmy MSI. SuperPipes odprowadzają 2x więcej ciepła niż standardowe rozwiązania przez co karta pozostaje chłodniejsza niż konkurencja.
Afterburner
Współpraca firmy MSI i Rivatuner zaowocowała powstaniem niezwykłego narzędzia dla kart graficznych -Afterburner. Ta aplikacja umożliwia podniesienie wydajności wszystkich kart graficznych MSI. Za pomocą Afterburner'a można precyzyjnie określić w czasie rzeczywistym takie parametry jak: taktowanie procesora i pamięci, temperaturę, napięcie procesora oraz szybkość obrotów wentylatora.
Technologia NVIDIA PhysX
Pełna obsługa technologia NVIDIA PhysX umożliwia obcowanie z zupełnie nową klasą fizycznej interakcji, gwarantującą bardziej dynamiczne i realistyczne wrażenia w grach na komputerach z układami GeForce. Dzięki układowi GPU NVIDIA GeForce w swoim komputerze PC, doświadczysz dynamicznych efektów PhysX, takich jak piekielne eksplozje, reagujące na przebieg gry szczątki, realistyczna woda i postacie wyglądające jak żywe.
NVIDIA 3D Vision Ready
Technologia NVIDIA 3D Vision przekształca Twój komputer PC w platformę udostępniającą porywające, stereoskopowe wrażenia 3D. Technologia 3D Vision – połączenie zaawansowanych technologicznie okularów bezprzewodowych oraz oprogramowania – przekształca setki gier PC w pełne stereoskopowe wersje 3D. Możesz dodatkowo oglądać filmy 3D, a także przeglądać cyfrowe zdjęcia 3D w przykuwającej oczy, kryształowo czystej jakości.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 4 GB |
| Taktowanie pamięci | 5400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1059 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | OpenGL 4.4;DirectX 12 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17