GIGABYTE GEFORCE RTX2070S 8GB/256 GV-N207SWF3OC-8GD
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 2070 SUPER |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 14000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1770 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | DirectX 12 OpenGL 4.5 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17