GIGABYTE GT740 2048/128 DDR3 VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Karta graficzna GIGABYTE GeForce GT740 GV-N740D3-2GI przeznaczona dla rozrywki.
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Typ chipsetu | GeForce GT740 |
| Typ chłodzenia | aktywny |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR III |
| Zainstalowana pamięć wideo | 2048 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 993 MHz |
| Taktowanie pamięci (rzeczywiste) | 900 MHz |
| Taktowanie pamięci (efektywne) | 1800 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1600 pikseli |
| Złącza zewnętrzne | |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Złącze D-Sub | 1 szt. |
| Złącze DVI | 2 szt. |
| Złącze HDMI | 1 szt. |
| Cechy dodatkowe | |
| Obsługiwane standardy |
|
| Obsługa technologii AMD CrossFire/CrossFireX | Nie |
| Obsługa technologii NVIDIA SLI | Nie |
| Obsługa wielu monitorów | Tak |
| Obsługa HDCP | Nie |
| Low-profile (karta niskoprofilowa) | Nie |
| Śledzie Low-profile w zestawie | Nie |
| Obsługiwane funkcje |
|
| Minimalna zalecana moc zasilacza | 350 Wat |
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 900 |
| Taktowanie rdzenia | 993 |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 1 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 0 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17