GIGABYTE GTX1050TI 4GB/128 DDR5 GV-N105TD5-4GD
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce GTX 1050 Ti |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 4 GB |
| Taktowanie pamięci | 7008 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1290 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17