GIGABYTE GTX1650 4GB/128 DDR6 GV-N1656OC-4GL
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
NIESTANDARDOWY SYSTEM CHŁODZENIA GIGABYTE
Specjalnie zaprojektowany system chłodzenia GIGABYTE zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła, zapewniając wyższą wydajność w niższych temperaturach.
ELASTYCZNA ŁĄCZNOŚĆ
Wyposaż się w jeden port Dual-link DVI-D, jeden DP i dwa porty HDMI oraz obsługuje do 4 wyświetlaczy.
NISKI PROFIL
Niskoprofilowa konstrukcja z kartą o długości 167 mm pozwala zaoszczędzić więcej miejsca i pasuje do smukłego lub mniejszego systemu.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | Geforce GTX 1650 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 4 GB |
| Taktowanie pamięci | 12000 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1620 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1410 MHz |
| Rdzenie CUDA | 896 |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17