GIGABYTE GTX650TI 2048/128 DDR5 OC VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Karta graficzna GV-N65TOC-2GI marki Gigabyte oparta jest na chipsecie GeForce GTX 650 Ti od firmy nVidia. Obsługuje magistralę PCI Express 3.0, która oferuje przyszłościowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających gier i aplikacji 3D poprzez maksymalne zwiększenie do 8GT/s przepustowości magistrali PCI Express 3.0 (dwa razy większe niż w pierwszej generacji magistrali PCI Express). Magistrala PCI Express 3.0 jest w pełni kompatybilna z wcześniejszymi rozwiązaniami istniejących magistrali PCI Express.
Karta graficzna cechuje się autorskim systemem chłodzenia WindForce 2x. Jego podstawę stanowią dwa wentylatory o średnicy 100 mm, które gwarantują bardzo wysoki przepływ powietrza. Dodatkowo w chłodzeniu zastosowano cztery miedziane rurki cieplne, pozwalające na szybkie odprowadzanie ciepła z powierzchni karty graficznej. Dzięki temu karta charakteryzuje się niską temperaturą rdzenia GPU oraz niskim poziomem hałasu nawet przy pełnym obciążeniu karty.
Karta oferuje obsługę złącza HDMI dostarczając możliwość odbioru cyfrowego. Złącze HDMI umożliwia entuzjastom gier płynne podłączenie do monitora LCD dostarczając największych multimedialnych doświadczeń. (Tylko 1 pojedynczy kabel HDMI jest wymagany podczas przesyłania strumieniowego dźwięku/video do urządzeń, takich jak Plazma/LCD, czy projektor.) Technologia HDCP dostarcza wzmocnionej, oszczędnej i przejrzystej metody transmitowania i odbioru cyfrowych danych w sposób podobny do DVI/HDMI.
Powered by NVIDIA GeForce GTX 650 Ti GPU
Core Clock: 1032 MHz
Wykorzystuje interfejs PCI Express 3.0 x16
Integrated with the first 2048MB GDDR5 memory and 128-bit memory interface
Wykorzystuje technologię NVIDIA® CUDA™
Wykorzystuje technologię NVIDIA ® PhysX ™
Korzysta z technologii NVIDIA® Adaptive Vertical Sync Technology
Korzysta z technologii NVIDIA® FXAA / TXAA
Support NVIDIA 3D Vision™ Surround technology
Features Dual-link DVI-D*2 / HDMI / D-Sub
Wymagany zasilacz minimum 400W
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 5400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1032 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 1 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 0 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17